Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegyem szóvá anyának hogy ez...

Tegyem szóvá anyának hogy ez rosszul esett? Na szóval 17éves vagyok van egy 24éves bátyám. Külön él már van családja. És ha ők itt vannak tesóm és a gyereke akkor folyamatosan anya, engem szekál, őket meg a tenyerén hordozza.

Figyelt kérdés

Ma is így volt ez, besegítettem itthon,kicsit leültem egyből rám kiabált hogy kezdjek csinálni valamit.

És tesóméknak nyalizik az én szemembe meg ma mondta hogy jaj mehetnének már, tiszta unalmas meg flegma tesóm.


2010. júl. 24. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ember jópofizik egy ritka vendégnek.
2010. júl. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én valami programot szerveznék, ha tudnám hogy jönnek.

Nem is értem neked miért kell őket körbeugrálni?

Főleg ha még bunkó is a tesód, akkor pláne nem szolgálnám ki őket!

2010. júl. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Csapd pofán a bátyádat és anyádat is.
2010. júl. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%

18:35-nek:ott a pont!xdxd

szakadtam.xd

2010. júl. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Micsoda segítségek.....Még jó,hogy leírtátok!
2010. júl. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor rád szól anyud tud,hogy nem rád mérges.Lehet pont a bátyádra.Általában tényleg úgy van,hogy aki nem lakik otthon - abban a pár órában mikor hazalátogat - ő a sztár.Ezt onnan tudom,hogy tapasztaltam - pedig nálunk tényleg figyelnek,hogy még időben is ugyanannyit kapjunk. Próbálj meg anyuddal beszélni,mikor nincs ott tesód,elmondani,hogy rosszul esik mikor így megszid pedig te azt hiszed megteszel mindent nekik.Semmiképp ne vitatkozz azonban vele akkor és ott.Akkor nem a józan ész az úr.
2010. júl. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd szó nélkül, mondd meg anyukádnak, hogy ez rosszul esik neked, mivel gondolom, ha csak magatok vagytok, egész máshogy viselkedik. Biztos meg tudjátok beszélni, csak ne támadd le, hanem finoman és normális hangon kérd meg, hogy akkor is vegyen emberszámba, mikor a tesódék vannak nálatok.
2010. júl. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!