Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szereted anyósodat?

Szereted anyósodat?

Figyelt kérdés
Miért? Írd le a korodat és nemedet is.

2021. ápr. 12. 15:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Imádooooooom 😫😫😫🤮🤮🤮
2021. ápr. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Az elején szerettem. Most, hogy a közelben lakunk, ráadásul lett unoka, már egyre kevésbé. Minden lószrt összevásárol a babának, én meg nem győzöm jobbról balra, majd balról jobbra pakolgatni. Nem jut eszébe, hogy felhívjon, hogy miből mi a jó, így vannak a szekrényben bontatlan csomag pelenkák, mert már a méret kicsi volt rá, de ugyanúgy van egy rakat ruha is, szintén amiatt, mert már nem lett jó, vagy pont egy hétig hordta.

Ragaszkodik hozzá, hogy jön és segít, de egy óra babázással nekem 2-3 óra plusz munkát csinál: nem tudja ráadni rendesen a pelenkát (megmutattuk neki), így folyton át kell utána öltöztetni a gyereket, mert persze nyakig pisis. Ugyanígy nem tudja kezelni a cumisüveget sem, vigyorogva közli, hogy a kb másfél óra alatt lefejt tejem fele kiömlött az üvegből, mert rosszul rakta össze (egy faék egyszerűségű üvegről beszélgetünk). Mit mondjak, az az igazi balfsz nőszemély, akire azért is haragszol, mert melót csinált neked, de magát a helyzetet is utálod, mert tudod, hogy nem rosszból csinálja...

2021. ápr. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
100%
22. En is ettől félek egy házzal arrébb lakik. Olyan semleges a kapcsolatunk. Párom szerencsére meg mondja neki,hogy ha valami nem tetszik neki. DE félek ha jon a baba ugyan ilyen megállíthatatlan lesz. Mikor ideköltöztünk sokat járt át meg vásárolt minden félét. Majd a párom leállította. Kicsit ugy érzem haragszik rám emiatt, mintha én beszeltem volna rá a fiát, hogy beszéljen vele. Kicsit regi módi is, ugyhogy már előre tartok a gyereknevelési tanácsaitól.
2021. máj. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!