Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Beszolóngató, iranyítgató...

Beszolóngató, iranyítgató anyósoknak -akinek van ilyen- ugye mind sz.a.r a házassága?

Figyelt kérdés
Ezek nem tudnak kiteljesedni és azért kotyvasztanak általába a fiaik házasságában - ezt tapasztaltátok már ti is?
2021. ápr. 13. 12:13
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
78%
6-os: A kéretlenül kapott "tanácsot" hogyan kéne értékelni? Mi se szólunk az ő életükbe, akkor ő honnan gondolja, hogy irányíthatja a miénket?
2021. ápr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
84%
11, fájna azt mondani, hogy köszönöm, lehet, hogy majd kipróbálom?
2021. ápr. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
95%

A mi életünk a sajátunk és magunknak éljük.

Baráti körünkben sem divat egymás életébe beleszólogatni.

2021. ápr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém elvált. Nem véletlenül. Senki sem bír megmaradni mellette.
2021. ápr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
94%

A volt anyosomnak mindenbe aposom parancsolt, szerintem o a menyecskeken elte ki magat😀

Nekem nem volt vele rossz viszonyom, de vilagos volt hogy minden menyevel szemben nagyon kritikus volt. Mindig neki meg a fiainak volt igaza... de a sajat anyosat o is uton utfelen szidta 😆

2021. ápr. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Én általában azt vettem észre hogy a fusztraltak jobban foglalkoznak más életével mert ugye a sajatjuk unalmas.


12. Attol függ, amikor csak az ő ötlete a jó és úgy mondja mintha azt neked muszalj lenne vagy ha nem úgy csinálod akkor megharagszom akkor az mi?

Ez a beszólás. A tanács amiről te írsz az más,senki nem arról beszél ne keverjük

2021. ápr. 14. 10:50
 17/25 anonim ***** válasza:
81%

"Én általában azt vettem észre hogy a fusztraltak jobban foglalkoznak más életével mert ugye a sajatjuk unalmas."

Te ugyanazt csinálod :D

2021. ápr. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
78%
Az élet amugyis nehéz, mégis apró dolgokon marakodnak a szülõk,menyek, higyjétek el,ha komolyabb gondotok lenne az életben,akkor nem is vennétek észre ilyen apróságokat.
2021. ápr. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

17 nonsense amit írsz.

Csak hogy te is írj vmi baromságot ide firkantasz, nem érted miről beszélek.

Semmi értelme.

2021. ápr. 14. 17:20
 20/25 A kérdező kommentje:

Nem értitek.

Statisztikailag írtam hogy akinek xar az élete az jobban foglalkozik a maseval és beleokoskodik mint az aki elégedett mert az inkább a sajatjaval foglalkozik.

Ehez kértem volna véleményt de nem értettétek.

Ennyi

2021. ápr. 14. 17:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!