Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kibékítsem anyósomat?

Kibékítsem anyósomat?

Figyelt kérdés

Anyósom nem rosszindulatú, de nagyon szereti megmondani, hogy mit nem csinálunk jól a gyerekneveléssel kapcsolatosan. Egész csecsemő korban gyötört, hogy nem így kéne, nem úgy kéne. Az ő gyerekei ekkora korban (6 hó) már kanállal ettek, pohárból ittak stb.

Nem bírtuk tovább, szóltunk neki így egy év után. Nem bunkón, csak a férjem megmondta a véleményét. Amit ő nem bír elviselni.

Úgy megsértődött, hogy most el se akar jönni a keresztelő utáni ebédre. Próbáljuk engesztelni, de azóta beszélgetni sem nagyon akar. Kérjek bocsánatot? Vagy hagyjam a fenébe ha ilyen konok?


2021. jún. 12. 13:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Ha most ebben engedtek, ezután mindenbe bele fog ugatni.Nem szabad bocsánatot kérnetek, nincs miért, ti nem csináltatok semmit, amit meg kellene bocsátania.Ha nem jön, az ő baja, az ő döntése, ne könyörögjetek neki.
2021. jún. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%

Ne kérj. Így járt. Nekem mikor hasonlóan szóltak a gyerekeknél, én azt válaszoltam,hogy ezek már repülni tanulnak...

Mindig valami viccessel leállítottam az illetőt.

2021. jún. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Hát ha nem képes félretenni a büszkeségét az unokája miatt, akkor maradjon is otthon az ilyen!
2021. jún. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
98%
Sz@rjatok a fejire neki
2021. jún. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
Minek,az anyós akkor jó ha porhanyós !
2021. jún. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Szard már le, akkor hisztizzen. Legalább nem lesz ott kellemetlenkedni, jó lesz a hangulat nélküle.
2021. jún. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%

Én is azt mondom, amit itt a többiek: Ne smúzoljatok neki.

Ha nem jön a keresztelőre, hát nem jön, ez van.

2021. jún. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%

Kérne a f.szom bocsánatot.

Itt neki kellene nem neked.

2021. jún. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
97%

Az, hogy hogyan nevelitek a gyerkőcöt, a ti döntésetek.

Neki lehet más a véleménye. Az is a ti döntésetek, hogy elfogadjátok e a véleményét.

Az, hogy megértődik, és azzal büntet, hogy tüntetően távol marad, na, az meg az ő döntése.

Dolgozza fel.

2021. jún. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
Semmiképp se kérj bocsánatot, mert azzal a férjed tekintélyét/véleményét ásod alá. A férjeddel és a gyereketekkel ti vagytok egy egység. Legyetek egy oldalon!
2021. jún. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!