Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan vezzessünk fel egy...

Hogyan vezzessünk fel egy beszélgetést anyósoméknak arról, hogy jelentkezniük kellene egy szociális otthonba?

Figyelt kérdés

Nincs semmijük és az egészségi állapotuk is rohamosan romlik. Mi is hónapról hónapra élünk, semmire nem jutunk, mert mindig van valami amire kell a pénz és a végén kiderül, hogy hiába, mert a rezsit megint nem fizették ki...

Nem látunk más megoldást, hogy ők is biztonságban legyenek és mi se roppanjunk bele.

Nem valószínű, hogy örülnének a gondolatnak, de nem tudunk más megoldást.


2021. jún. 22. 13:52
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
#28: És mégis milyen indokkal?
2021. jún. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Pl hogy nincs lehetöség felügyelni öket.
2021. jún. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
125 ezres lakást béreltek nekik? Gondolom ez nagyobb városban van. Miért nem keresték nekik egy távolabbi kis községben egy jóval olcsóbb bérelt lakást/házat? Nem dolgoznak, nincs kicsi gyerekük, bőven elég lenne kevésbé frekventált helyen lakniuk. Amúgy meg éves szinten tényleg annyit fizettek rájuk (ezek szerint 2M körül), amiből keleti országrészben vehetnétek nekik egy kis házat. Nyilván nem szuper helyen, de a leírtak alapján nem is kellene nekik palota.
2021. jún. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

Már elolvasva is felcsesztem az agyam. Anyám ugyanilyen kaliber volt, azzal a különbséggel, hogy jelzálogot vett fel mamám lakására (igen, hülye volt, hogy belement).


Én is segítettem sokat, hogy ne árverezzék el a lakást, de a 10. alkalommal azt mondtam, hogy oldja meg egyedül. Ő is ugyanígy elherdálta a pénzt, mindenre volt, csak épp a kötelező dolgokra nem, mert volt egy balfsz aki segített neki (ez voltam én).


Amint elzártam a pénzcsapot, elárverezték a lakást, de szerencsére ezt mamám már nem élte meg. Előtte még hívogatott pénzért, aztán fenyegetőzött is, a feleségemet is hívogatta meg fenyegette.


Tizenéve nem láttam, nem tudom hol lakik, de nem is érdekel. Felnőtt ember, oldja meg!

Ugyanezt tanácsolom nektek is.

2021. jún. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

Na, vajon miért nem tartják az idősebb gyerekek velük a kapcsolatot? Hát, nem is értem, komolyan.


Engem nem érdekelne, ha utcára kerülnek, akkor oda, de nem lennék hajlandó havonta 200 rongyot elkölteni rájuk.

2021. jún. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
Ti nem vagytok normálisak!! Miért nem a gyereketeknek teszitek félre a pénzt, hogy segítsétek? Ti értük tartoztok felelösséggel csak. Jól kihasználnak
2021. jún. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%

Hát igazán megdobbenve olvastam ezt!


Ne haragudj, nem megbantani akarlak, de normalis vagy???


Te egy anya vagy! Elsosorban a gyerekeidert tartozol nagyon nagy felelosseggel! Azt a penzt, minden fillert a gyerekeidnek tudnad felretenni!Mire felnonek a gyerekek egy szep osszeg varna oket ennyi penzbol! A szulok fele semmivel nem tartoztok, amiert felneveltek a ferjedet, mar boven viszonoztatok!


Gondolkodj es egy fillert ne adj, mert ez mar a hulyenek nezes kategoria erosen...lehet menni hajlektalan szallora ha minden elorebb valo nekik! Ha meg nem beszamithatoak, akkor valoban gyamsag!


Ha a ferjem ezt nem ertene meg, akkor en meg el is valnek tole, mivel a gyerek az elso, es aki nem a gyerekeinek akar felretenni, hanem a szuleire vesztegeti a penzt, azzal en nem elnek eggyutt!!!


Mutasd meg az idiota ferjednek a kommenteket!

2021. jún. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!