Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Párom és szüleim nincsenek...

Párom és szüleim nincsenek jóban.Van erre megoldás?

Figyelt kérdés
Szüleim rendszeresen érzékeltették, hogy párom nem elég jó, és páromnak elege lett összevesztek. Nehéz helyzetben vagyok... Mit lehet ilyenkor tenni? Annyira szeretném, ha rendeződnének a dolgok.Szüleim nyitottak lennének a tisztázásra,békülésre , párom viszont elutasító, nagyon feldúlt a témát illetően.. És persze nekem a legrosszabb..

2021. aug. 6. 00:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%
Igaza van az emberednek!
2021. aug. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
48%
Ha neked jó viszonyod van a pároddal (ami egy egészséges kapcsolatban elengedhetetlen) akkor beszéld meg vele. Ha fontos vagy neki akkor elmondja mi aggasztja őt pontosan, mit gondol, és végighallgat téged. És ha szeret akkor mindent megtesz, hogy neked is jó legyen. Ne viselkedjen egy sértődött ovodásként, mondja el az érzéseit. Lehet nehéz, de együtt vagytok, bakker. Kommunikáljatok, és akkor mindent meg lehet oldani.
2021. aug. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Igen, számomra is sértő volt, hogy azok után, hogy hosszú évek óta boldogan élünk együtt még mindig a kétkedés bizalmatlanság megy párom felé.a szüleim azzal magyarázzák,hogy féltenek és nem a párom személyének szól.Ami bánt,hogy férjem is kissé tiszteletlenül beszélt velük,de nem csodálkozom,hogy sok éve tüskéket kiszakadt..Viszont tervezünk babát,és rossz megélni ezt az állandó puskaporos hangulatot..Csak köszönnek egymásnak és ennyi,nem találkoznak csak én megyek Anyuékhoz stb..
2021. aug. 6. 00:27
 4/27 A kérdező kommentje:
Párom azt mondja,hogy sosem tekintettek rá a család részeként és ez őt nagyon bántja,holott sok közös élményünk van Anyuékkal,sokat segített nekik a párom..Viszont mikor fültanuja volt,hogy szüleim engem kérdezgetnek hogy biztos rendben e minden stb valami elszakadt nála és elege lett,hogy sok év után is megtűrt..
2021. aug. 6. 00:29
 5/27 anonim ***** válasza:
88%

semmit. nem a szuleidnek kell szeretnie a parodat, hanem neked.


azert vagy egyutt valakivel, mert egy uj csaladot szeretnel alapitani, semmi kozuk ahhoz, hogy kivel vagy egyutt.

2021. aug. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Persze ,én is így gondolom.De szeretném ha egy normális viszony lenne le lehetne együtt ülni egy asztalhoz pl..
2021. aug. 6. 00:32
 7/27 anonim ***** válasza:
90%

A fejedet is meg lehet érteni.

Állandóan piszkaljak, lenezik, gondolván, Te jobbat erdemelsz.

Persze, hogy kifakadt.

2021. aug. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
92%
Érthetö hogy nincsenek joban, sdzüleid okolhatok leginkább emiatt.
2021. aug. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Tartalmilag a férjemmel értek egyet.Viszont bántó volt,hogy kissé primko módon felemelte a szüleimmel szemben a hangját Úgy gondolom,hogy én nem viselkednék így soha a szüleivel(igaz,nem tudhatjuk,de okom nincs rá,kedved emberek).Illetve amikor egy köv találkozáskor Anyuék tisztázni szerették volna,felháborodva meg sem hallgatta őket,elrohant...Ez bánt,még ha vele is értek együtt,mert szüleim kissé maguknak való emberek,akik nem csak úgy és az a jó,ahogy ők elképzelik..Mindenesetre szeretnék olyan kapcsolatot teremteni,ahol nem is barátok,de kölcsönösen tisztelik egymást,és mondjuk évente párszor belefér egy családi ebéd,pár mondat váltása.Ez a ,,háború,, senkinek nem jó..
2021. aug. 6. 00:41
 10/27 anonim ***** válasza:
92%

de mit varsz tole? en sem nyalnek be senkinek mint egy pincsi, aki elotte egy fszkalap volt velem, leszrom, hogy utana mit mond


egy eselye van mindenkinek, valaki velem szrul beszel egyszer, az mehet mashova 😀

2021. aug. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!