Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan kezelnétek az undok...

Hogyan kezelnétek az undok anyós-dédimama párost?

Figyelt kérdés

Van jogom eltiltani oket a gyerekemtől?


Nem akarom veluk tartani a kapcsolatot.

Gyerek előtt soha se kerestek, igazabol most se

Csak a gyerek miatt erőltetik a talalkozot

De en mar nem akarok!


7 év alatt 3x talalkoztam veluk. Szerettem volna megismerni oket de csak igergettek a talalkozot.


2021. szept. 16. 17:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Nem találkozol.velük. ilyen egyszerű
2021. szept. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
74%
Jogod. A gyerek apjának is ugyanígy joga van eltiltania a te anyádat a gyerektől.
2021. szept. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%

Ez a story így nagyon hiányos 🤔

Vagy csak én nem értem?

2021. szept. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
68%
Nincs jogod. Attól, hogí rád nem kíváncsiak (vajon miért, nem is értem...), az unoka, dédunoka még érdekelheti őket.
2021. szept. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
64%

Jogod van, ezt tisztázzuk.

Nem etikus.

De történt amúgy attrocitás? Mi a sérelmed? Az is annak számít persze, hogy nem akartak veled találkozni. Kicsit mesélnél róla bővebben?

2021. szept. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
65%

A nagymamának és a dédinek jogos az igénye, úgy tudom, havi egy alkalommal láthatják.

Ne várd meg, hogy pereljenek, mert te fogsz fizetni.

2021. szept. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%
Kerüld öket.
2021. szept. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
27%

6os, nagy hulyeseget irtal.

Csak olyan van, hogy nagyszuloi lathatasi jog, de az valami havinszinten par ora, es azert is birosaghoz kell fordulni. De ha a szulonek van normalis indoka, hogy miert nem akarja engedni a gyereket, akkor magyarorszagon meg ezt az egy alkalmat se szavazzak meg.


Dednagyszuloi lathatasi jog meg abszolut nem letezo fogalom, szoval tole siman eltilthatja a gyereket.


Az, hogy ez etikus es okos dolog -e az mar mas kerdes.

A gyerek veszit mindenkepp, ha kevesebb korulotte a szereto felnott.

2021. szept. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
80%

8!


Tévedés. Kapcsolattartási joga van a gyerek minden vérszerinti hozzátartozójának, a nevelő szülőjének és az ő vérszerinti rokonainak. Tehát a dedszulonek is van joga, sőt, ha élne, az ukszulonek is. Ha anyuka ott hagyná apukát, újra házasodna és elválna, akkor ennek az exnek, a nevelő apának is lenne joga a kapcsolattartáshoz. Más kérdés, hogy ritkán kérelmezik.

2021. szept. 17. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
33%

De ha a szulonek van normalis indoka, hogy miert nem akarja engedni a gyereket, akkor magyarorszagon meg ezt az egy alkalmat se szavazzak meg.


Megadták, pedig a férjemet anno átmeneti gondozásba vették a szülei mellől. Én nem ismertem őket, ő ragaszkodott hozzá, hogy kizárt, hogy megismerjék a gyerekek, és volt rá oka. A bíróság szerint meg hát istenem, lehet attól jó nagyszülő, hogy szülőnek alkalmatlan.

2021. szept. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!