Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósékkal élni , mert muszáj,...

Anyósékkal élni , mert muszáj, milyen lesz? Pozitívumok?

Figyelt kérdés
Kérlek mondja valaki,hogy vannak jó példák is mert megőrülök.
2021. okt. 10. 21:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
84%

ez is miért szerelem topic?

családi kapcsolatok, anyós-após

2021. okt. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 A kérdező kommentje:
Nem konkrétan anyós mèg, de így egyszerűbb rövidebb volt írni mint pàrom édesanyja …
2021. okt. 10. 21:17
 3/74 anonim ***** válasza:
29%

akkor párkapcsolati problémák topic

ez nem szerelmi kérdés, h. a párod anyjával hogyan boldogulj.

2021. okt. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
89%

Mi éltünk együtt kb másfél évig anyósommal, mielőtt vettünk saját lakást. Nekünk nem volt gond, de mi jóban vagyunk anyósommal, sőt, kb jobb a viszonyunk, mint a saját anyámmal. Ez szerintem nem azon múlik, hogy a párod szülei vagy sem, hanem hogy ti hogy jöttök ki egymással. Nyilván kompromisszumokat hozni kell, meg rugalmasnak kell lenni, de ez minden együttélős helyzetben így van, ha szobát bérelsz, ha kollégiumban laksz, ha a tesóddal közös a szobád... Érted. Szóval rugalmasnak kell lenni, illetve hasznos, ha vannak fix szabályok, amikhez viszont mindenki tartja magát. Pl hogy a mosogatnivalót senki sem hagyja a másikra meg ilyen baromságok. De első sorban ami meghatározó, hogy hogy jöttök ki egymással emberileg. Ha kedvelitek egymást, a konfliktusokat is sokkal könnyebb elsimítani.

Nálunk nem volt gond az együtt élés, a férjemet őszintén szólva jobban zavarta, hogy az anyja házában laktunk, mint engem. Szóval ilyen is van :)

2021. okt. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:
93%
Te ismered őket, rajtatok múlik. Egyébként meg nem kötelező.
2021. okt. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
77%
Soha...soha...soha!
2021. okt. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
82%
Én ugyan szeretem az anyósomat meg az apósomat, de nem élnék velük együtt. Anyámékkal se, senkivel se. Valahogy máshogy nem lehet megoldani?
2021. okt. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
91%
Se téged, se az anyóst nem ismerjük...
2021. okt. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim ***** válasza:
81%

Én nagyon jóban vagyok az anyósommal. Költözés miatt pár napig nála laktunk, mikor még ketten voltunk. Akkor eldöntöttem, hogy soha többé. Nagyon belefolyt az életünkbe. Utána többször nyaraltunk együtt, már gyerekekkel, akkor a gyerekekkel foglalkozott már, nem velünk, egy-két hétig az kifejezetten jó volt. De össze még egyszer nem költöznék vele.

Az igazsághoz tartozik, hogy az én szüleimmel is éltünk három hónapot, egy lakásfelújítás miatt. Hát, már nagyon vártam a végét. Persze, az ember hálás, hogy segítenek, de azért sokkal jobb önállóan. Azóta is jó a viszony mindkettőnk szüleivel.

2021. okt. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
86%
Ha sikerül tágítani a tűréshatárokat és nem csak egyikőtök követelései érvényesülnek, akkor működhet. Pl az ő konyhájában te nem főzhetsz vagy nem egyedül, az hosszú távon feszültséget okoz. Az sem mindegy, mennyi ideig és ki milyen/mekkora terhet vállal a közös háztartás feladataiból. Lehet jól, okosan csinálni, de én erre még nem láttam példát a környezetemben.
2021. okt. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!