Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Újrakezdéssel kapcsolatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újrakezdéssel kapcsolatos történetek pozitívumok tapasztalatokat tudtok nekem mondani?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 01:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mikor újrakezdtem az Assasins Creed-et, sokkal részletesebb befejezést kaptam :)
2012. febr. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%

Újrakezdeni azt ami egyszer nem működött nem érdemes. Idő kérdése és újra rájössz ugyanarra amit eddig is tudtál! Próbáltam már, de nincs pozitív élményem ezzel kapcsolatban!


20L

2012. febr. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én csak csatlakozni tudok az elsőhöz én abba hagytam a Battlefield Bad Company 2-őt és újból el kezdtem és sokkal jobban megy ez csak pozitívum :))
2012. febr. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Második válaszoló, nem kötekedni szeretnék, de nem biztos, hogy először azért lett vége, mert nem működött...szóval lehet esély az újrakezdésre.. saját tapasztalat..
2012. febr. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nemtudom, hogy merejek-e újrapróbálkozni az exemnél igaz még csak 1 hónap telt el szakítás óta és tudtommal nincs is senkije
2012. febr. 3. 16:08
 6/12 anonim ***** válasza:
miért lett vége? ki dobott ki kit? azóta miylen kapcsolatban vagytok?
2012. febr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
mondjuk azt, hogy közös megegyezéssel lett vége azóta nem beszéltünk semmit egymással és fel szeretném keresni 1 hónap telt el kb.
2012. febr. 3. 23:12
 8/12 anonim ***** válasza:

Tisztázd magadban, hogy mit vársz egy kapcsolattól. Nem tőle! Aztán keresd fel. Könnyen lehet, hogy nem tudja, vagy akarja megadni neked azokat a dolgokat, amiket szeretnél, ezért is volt a szakítás.:)

Közös megegyezéssel szakítottatok? Vannak itt tisztázni való dolgok, nemde?:D:D:D

Szerintem magaddal, magadban kezd.:)

2012. febr. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
én ugy gondolom, mindenki megérdemel egy második esélyt...és azóta, hogy ujra együtt vagyunk a volt kedvesemmel, még jobban érzem magam vele, mint eddig bármikor. lehet azon szerencsések közé tartozom, akinek ez megadatott. egyébként hozzáállás kérdése minden...
2012. febr. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
igen igen, átgondoltam a dolgokat és úgy érzem nem próbálom meg újra volt párommal bármennyire is szeretném, mert vannak olyan hibái amik fölött nem tudnék szemet hunyni és valószínűleg újból előjönnének.köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 5. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!