Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Baj ha utálom a párom apját?

Baj ha utálom a párom apját?

Figyelt kérdés

A párom minden hétvégén az apjának segít, van hogy hétköznap is. Alig tudunk együtt tölteni időt. Mindig kitalál neki valami programot. Persze megértem, hogy segítségre van szüksége, meg nem tudom, de nagyon rossz, hogy a párom minden hétvégén be van programozva.

Másnak is van vagy volt hasonló?



2021. okt. 14. 13:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Csapj az asztalra és mondd, hogy neked is jár az együtt töltött idő. Nem gond, ha segít az apjának, de találja meg az egyensúlyt, hogy mindenkinek jó legyen, mert így te vagy az, aki nem fér bele az életébe, pedig elvileg neked kéne lenni a legközelebb hozzá.
2021. okt. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Reaper777 ***** válasza:
94%
Az nem baj, De ezt a pasiddal kell megbeszélni hogy téged ez zavar. Ha nem mondod meg akkor változtatni sem lehet a problémán. Vagy valamilyen kompromisszum ami mindenkinek megfelel.
2021. okt. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
98%

Volt hasonló igen. Ha elmentünk egyszer valami csoda folytán valahova pl fürdőzni, akkor is hívogatták hogy mikor végzünk? Még mindig ott vagyunk? amint végeztünk, vigyen haza 1kg lisztet sürgősen, meg hasonló f4szságok.

Egyszer elegem lett, kiosztottam az anyját de keményen. Azóta lekoptak. Ha itthon van velem a párom nem is hívják. Hétvége is szabad. Megtanultak a boltba is elmenni.

2021. okt. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
99%

Itt nem a párod apjával van a gond, hanem a pároddal!

Ha ö veled akarná tölteni a hétvégét, akkor ö állítaná le az apját.

2021. okt. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk is ez folyt, mint kiderült az apja azon munkálkodott ezzel hogy elmarjon a fia mellől. Minél kevesebb együtt töltött idő velem, több vele, amíg ellenem tud beszélni. A fiát pedig jól tudta manipulálni így aztán sikerült is. Én ilyenért nem küzdenék már ezek után. Ha a férfinak nem jön magától hogy leállítsa, akkor én lépek. Nem csak egy férfi van a világon.
2021. okt. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%

1. Igen.

2. Párod hibájából egyenes úton vagytok a válás felé.

2021. okt. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem az apa hibája.
2021. okt. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%

Itt csak az a kérdés, hogy beteg-e az apja, és segítségre szorul, mert akkor ez a kérdés nem kérdés. Arról az apja se tehet ha beteg.


Csak mert ugye van a sorok között egy mondat rész, amiből sanszos hogy inkább a papának a betegsége akadályozza, hogy önmagát el tudja látni: "Persze megértem, hogy segítségre van szüksége"


Ilyenre azt mondom, hogy teljesen megértem.

2021. okt. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%
De a kérdésedre a válasz, nem baj, de azért ha az én tippem a sanszos, akkor viszont csúnya dolog is.
2021. okt. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk ugyanez... bár elért egy olyan szintet, hogy a páromat is elkezdte már zavarni, szóval megmondta a faternak, hogy heti 3x 2 órát tud a dolgaira szánni.
2021. okt. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!