Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Utalom a parom testveret es...

Utalom a parom testveret es annak a baratnojet. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Mit tehetek? Olyannyira bosszantanak hogy mar nem tudom tovabb megjatszani nagam. A testver egy kepmutato irigy ember a baratno egy fiatal lany aki minden lepesemet utanozza de sose orul semminek ha jo tortenik veluk.Irigy

Nem bir elviselni engem. Pedig en rendes voltam hozza mindidaig!

Betelt a pohar sokat veszekszunk ez miatt a parommal. Felek hogy sose fogja megerteni pedig o is latja. Allandoan probalnak megalazni azt akarjak bemeselni maguknak hogy en egy szar vagyok. Allandon askalodnak meg celozgatnak es nalam betelt a pohar. Beszelni mar probaltam errol semmi nem valtozott! Egyebkent a csalad tobbi tagjaval joban vagyok csak veluk nem!


2018. aug. 7. 13:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor NE kommunikálj velük,csak ha muszáj akkor találkozzatok. Viszont érdekelne a másik fél véleménye is
2018. aug. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Valami konkrétumot tudnál írni?
2018. aug. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A testver allandoan probalja rabeszelni a rosszabra a paromat. Minden o akar lenni a tokeletes mivel o a legidosebb csak nem igazan jon ossze, allandoan furkalodik hogy en foztem??? Ha vittem sutit vendegsegbe amit en csinaltam elkezdett felkerdezni h es mondjam el akkor a folyamatott hogy csinaltam mintha en semmihez nem ertenek. Kozbe heti 4-5nap dolgozom fozok ragyog a lakas mindent megcsinalok ami a kotelessegem munka utan csak epp nem vagyok az a visszafogott tipusu lany. Magamra is sok idot forgatok. Nekik csak ez jon at ugylatszik. Ilyen szempontbol senkinek semmi szava nem lehetne ram. A lany mindenemet unatnozza ha kirakok egy kepet masnap ugyan az a kep megjelenik probal ugy oltozkodni stb stb ez mind szep es jo mondhatnam hogy “felnez” ram de tudom h utal es inkabb ez irigysegbe megy at. Sose akart velem joban lenni.pedig en probaltam!Teljesen mas tipusu lany de megis megprobaltam. Nem komunikalok veluk de a parom viszont igen es hallom a cinikus megjegyzeseket es mar bant. Nem turtem el soha az ilyeneket en nem adtam okot erre soha egyszeruen csak torteto tipusu emberek mindketten nem birjak elvilseni hogy masnak jobb.
2018. aug. 7. 13:36
 4/13 A kérdező kommentje:
A parom meg naiv latja o is de nem akar ezzel foglalkozni.
2018. aug. 7. 13:38
 5/13 A kérdező kommentje:
Nagyon ritkan talakozok veluk de akarhanyszor talakozok mindig volt egy cinikus megjegyzes felem! En sose szoltam a testverehez!
2018. aug. 7. 13:39
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátod nem véd meg, én otthagynám..
2018. aug. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Sokat veszekszunk ez miatt h miert nem szol mar rajuk hogy szaljanak le rolam eleg lenne csak kedvesen szolni a tesonak hogy hagyjon es a baratnoje se versenyezzen velem. De nem veszi komolyan ezt az egeszet..... a baratom elott amugy jopofiznak elotte sose mondta ezeket csak ha a parom nem halotta. Vagy a telefonba ezek a cinikus kerdesek amit parom nem is iszlel mert jaj o a tesoja nem ugy mondja.....
2018. aug. 7. 14:40
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
#7: Hat, ha nem veszi komolyan, akkor ket lehetőséged van: 1. Elviseled a dolgot es megpróbálsz még a ritkanál is ritkabban találkozni velük. 2. Megmondod a parodnak, hogy ha nem beszél a tesóval, akkor a kapcsolatotok "halálra van ítélve". Ha erre sem lep semmit, akkor talán nem ő az igazi.
2018. aug. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Most ugy alakultak a dolgok hogy mindenki latja mar hogy milyen emberek is. Most nem all jol a szenajuk, nem is tunnek boldognak.

En letiltottam oket gondolom eszrevettek es azota nincs bajom remelem mostmar eszre vettek magukat es eloben sem lesz semmi.

2018. aug. 12. 12:59
 10/13 anonim ***** válasza:
.
2018. aug. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!