Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Baj ha utálom a párom apját?

Baj ha utálom a párom apját?

Figyelt kérdés

A párom minden hétvégén az apjának segít, van hogy hétköznap is. Alig tudunk együtt tölteni időt. Mindig kitalál neki valami programot. Persze megértem, hogy segítségre van szüksége, meg nem tudom, de nagyon rossz, hogy a párom minden hétvégén be van programozva.

Másnak is van vagy volt hasonló?



2021. okt. 14. 13:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
68%

10 évig volt ilyen. Sehova nem értünk oda időben, már, ha valahova elbírtunk a kedves papától menni. Nonszensz dolgokat talált ki. Az ex barátomnak -20ban is kint kellett dolgozni valamit, nehogy egy kicsit pihenjen vagy egy filmet megnézzen. De tényleg nonszensz dolgokat, amire nem is volt szükség, csak ugráltatta. És nem azért mert bármelyikünket nem szeretett volna. Még mindig nem jöttem rá az okra.

Azt meg, ahogy írták, hogy állj ki magadért.. nem fog működni. Mert, ha a barátod úgy gondolná, hogy rád is kell időt szánni, akkor szánna is. Én is próbáltam szépen, próbáltam fenyegetőzni is, semmi. Mindig is az apja lesz az első. Ezt neked is el kell fogadnod. Ha van kérdésed, nyugodtan írj privit.

2021. okt. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
89%
Azt elfelejtettem, hogy mindig én mentem a barátomhoz, és ugyanúgy dolgoztam vele télen, nyáron, másképp nem láttam volna. Az apja mindig büszke volt rám, hogy milyen szorgalmas vagyok. Nem voltam, csak szerelmes. 3,5 éve szakítottunk, most 33 éves, még mindig egyedül. Új vállalkozásba vágtak a papával, nem is lesz soha senkije. Sajnos, mert egyébként nem rossz ember.
2021. okt. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
73%
Ne csapj az asztalra, szépen kérd, de egyértelműen.
2021. okt. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
98%

Igen, volt ilyen, de csak fel evig tartott a dolog, mert en nem voltam hajlando tobb idot pazarolni egy ennyire toketlen sracra, aki anyuci-apuci kicsi fia.

Hiaba volt a sok beszelgetes, meg hogy o megvaltozik, semmi nem lett belole, elso telefonra ugrott es ment. Mindegy volt, hogy hol vagyunk.


Nem azt mondom, hogy nalatok is rossz vege lesz, mert en bizom benne, hogy vannak sikersztorik es kompromisszumos megoldasok, de sajnos nalunk nem volt.

2021. okt. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
75%
Pont 1 hete hajintottam ki az ilyen pasit. 50 évesen is rohant anyuci kiadó lakását kifesteni hétvégén, és ez csak egy dolog a sok közül. Nekem nem kell anyuci kisfia.
2021. okt. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
41%
A párod a hibás. Mondjuk, akik itt hőbörögnek, ők is megérnek egy misét. Alap dolog, hogy segítünk a szüleinknek, de meg kell találni az egyensúlyt (nem lehet mindig ugrani). Viszont nekem ilyen gonosz nők nem kellenének, mint itt néhány hozzászóló.
2021. okt. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
98%

Jól írták, tudatosítsd, hogy ez nem az apja hibája, hanem az övé. Ne érts félre, én sem szeretem a párom szüleit, állandóan otthon akarják tudni. Tök mindegy mennyit ment, szerintük én tiltottam tőlük...

Ment a rólam rosszakat mondás, csak ennyit jössz, nem szeretsz már? Stbstb. Párom meg ment én meg egyre jobban utáltam a szüleit. Után tudatosítottam, hogy erről ő tehet, és leginkább rá haragszom. Így már máshogy beszéltünk róla, és felfogta mi a gáz.

Azóta akkor megy, csak ha tényleg ő szeretne. És mivel ha rólam mondanak rosszak, leülteti őket hogy hosszan beszélgessen erről, miért alaptalan amit mondanak, azzal is felhagytak. Egyelőre. Ez kb csak egy hónapja van így...:D

2021. okt. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
84%
Bajnak nem baj, de nem is épp szerencsés a jövöre nézve.
2021. okt. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Nem beteg, nagyon is egészséges, csak minden bevállal valami melót, amit nem tud egyedül elvégezni.
2021. okt. 14. 18:52
 20/20 anonim ***** válasza:
87%

Tesómék most lettek külön e miatt. Mindig anyuci apuci volt az első, barátnővel alig foglalkozott. Ha barátnőnél volt, már reggel 7-kor hívták, hogy ezt vagy azt kell csinálni, menjen. Ő meg ugrott. Ha így folytatja, megmarad az anyjának magnak. Ezt épeszű nő nem fogja tolerálni. Velem is megpróbálták, de én inkább megszakítottam velük a kapcsolatot. És még 4 év után is én vagyok a szar szemét, mert ha csináltat valamit, akkor fizetni kell érte, pedig "itt van két nagy mamlasz fiam". Az nem jutott eszébe soha, hogy ha nekem kellett segíteni, akkor jöjjön, mert ő beteg. Az meg hogy mondjuk megkérdeze volna, hogy ugyan, "hoztál 20-30.000 Ft anyagot, ne fizessük ki?", az luxus lett volna. Az inkább volt, hogy adjak 50-100 ezret kölcsön. Én hülye adtam, de azt se adták vissza, mert "lelaktam".

Ha nem jön meg az esze párodnak, addig hagyd el, míg nem késő. Nincs gyerek, nincs közös vagyon, vagy hitel.

2021. okt. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!