Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csináljak vele ? Ti oda...

Mit csináljak vele ? Ti oda engednétek így a gyereketeket ?

Figyelt kérdés
Anyós el akarja magukhoz vinni a hét hónapos fiam. Nem lenne gond de a házukban macskák mászkálnak be és egyáltalán nem foglalkozik a higiéniával . Takarít,de csak ott esetleg ahol a pakok táncolnak. Mindenhol vastagon macska szőr és kosz . Mondok egy példát a fürdőben a kád mellett is kosz van és a szappan tartóban hetekig ugyanaz a hajcsomó volt . Mielőtt félre érti valaki nem öreg és magatehetetlen (dolgozni is jár) és a lánya is vele lakik .

2021. okt. 28. 10:08
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
86%
7 hónapos gyereket nélküled? Ismeri őket egyáltalán? Ők ismerik, betartják a gyerek igényeit? Mennyi időről lenne szó? Nálatok vigyázott már a gyerekre? Minden rendben volt?
2021. okt. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
96%

Mivel a 7 hónaposom még napi 3x minimum szoptattam, biztos nem adtam volna senkinek.

A tisztaság az egy másik kérdés, itt nagyon sokan élnek az én mértékem szerint tisztaságmániában, vagy legalábbis azt vetítik, szóval nehéz eldönteni a leírásod alapján, hogy tényleg annyira gáz-e.

2021. okt. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
88%
A macska nem zavar. De ha valóban ennyire durván kosz van, akkor még én se szívesen mennék oda. Undorodom a vastagon álló kosztól, hajtól. És reménykedjünk, hogy haj és nem szőr. Brrrrrr
2021. okt. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
69%
A macska nem érdekelne, a kosz inkább. Az fura hogy szerinted oké a hét hónapos gyereket elvinni az anyja nélkül.
2021. okt. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
22%
"ahol a pakok táncolnak." Ez mit jelent?
2021. okt. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:

Tényleg annyira durva . Szó szerint sok helyen áll a kosz . A sarkokba , a tűzhelyen . Mindenhol vastagon áll a por és a pókháló . Náluk a takarítás annyi hogy felsöpör és felmos. Sokszor be is piszkitanak a macskák és keresik honnan jön a szag .

Nálam is van hogy mondjuk vár rám egy kupac vasalni való vagy ilyesmi gyerek mellett nem mindig könnyű . Van hogy többszöri nekifutásra sikerült rendet tenni mert félbe kell hagynom, de kosz nincs .

2021. okt. 28. 10:24
 7/49 A kérdező kommentje:
Én sem gondolom hogy elég idős hozzá , de tudom hogy egy idő után már nem tudok ezzel takarózni előttük. Nem is hagytam még sehol sem ott . Nem bírnám. Nem szeretném őket megbántani .
2021. okt. 28. 10:27
 8/49 A kérdező kommentje:

Ne haragudj elírtam

" Ahol a papok táncolnak "

2021. okt. 28. 10:28
 9/49 A kérdező kommentje:
Hetente csak egyszer látja a gyereket mikor át jönnek szóval egyáltalán nem is értem miért akarja elvinni . Szinte idegen a gyereknek . Itt tényleg az a gond hogy ha nem változik a dolog sosem fog át engedni ha már nagyobb lesz mert ugyanez az állapot fog uralkodni akkor is .
2021. okt. 28. 10:34
 10/49 anonim ***** válasza:
20%
Igen el.
2021. okt. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!