Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nektek mi lenne az az ok ami...

Nektek mi lenne az az ok ami miatt nem mennétek anyósodékhoz, illetve nem engednétek a gyereketeket hozzájuk?

Figyelt kérdés
2015. márc. 22. 16:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%
Sorozatgyilkosok, gyerek molesztálók, szélsőségesek.
2015. márc. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Engem pl rendszeresen, napi szinten vertek valamiért, mikor rájuk lettem bízva (értsd, ha idegesek lettek valamitől, akkor is jött a saller). Egyszer lebuktak, mert szüleim hamarabb érkeztek és látták ahogy seprűnyéllel vernek, mert sírtam anyumék után. Onnantól ugyan látogattuk őket, de többet nem lettem rájuk bízva, hogy vigyázzanak rám.
2015. márc. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%

Ha kosz van, vagy felelőtlenséggel veszélyeztetik a gyereket.

Nem kórházi sterilitásra vágyom, az itthon sincs. De pl ne ragadjon az asztal és a padló, a poharak, evőeszközök és tányérok legyenek tiszták, és ne legyen nikotintól besárgulva a függöny, és az ablaküveg. Az sem árt, ha a kintás kanapé mintája látszik. (Volt ilyen anyós-jelöltem rosszul voltam, ha hozzájuk kellett menni, pláne, ha enni is kellett. Minden ragadt a kosztól, rendesen takarítva évente egyszer volt, amikor ők két hétig nyaraltak, én meg 2 hétig takarìtottam.)

A felelőtlen veszélyeztetés is nálam az, amikor pl figyelmen kívül hagyják a gyerek esetleges allergiáját, nyáron hagyják a tűző napon játszani, és hólyagosra ég a napon, és hasonlók. Sárban dagonyázhatnak, az nem zavar, van víz, szappan, mosógép.

2015. márc. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Ha bármi módon veszélyeztetnék az egészségét, testi vagy lelki épségét.
2015. márc. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
39%

Nem értem, miért az anyósékra van kiélezve a kérdés, akkor már miért nem a nagyszülőkre általában véve?

A nő szülei csakis tökéletesek lehetnek, velük elő sem fordulhat ilyesmi, vagy nekik minden el van nézve?

2015. márc. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Ugyan már, honnan tudjuk, hogy nő vagy férfi kérdezi?
2015. márc. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Alkoholisták, agresszívak, gyerek jelenlétében dohányoznak, putriban laknak (itt a tisztaság hiányát szeretném kihangsúlyozni, nem a ház méretét, felszereltségét), fertőző betegségük van, hülye nézetekkel és eszményekkel akarják tömni a gyerek és mindenki más fejét, mint a fanatikusok. Ennyi jutott eszembe.
2015. márc. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
20%

"Ugyan már, honnan tudjuk, hogy nő vagy férfi kérdezi?"


Ilyen kérdést csak a nők tesznek fel. :) Már eleve ez az "engednétek hozzájuk"-ból nyilvánvaló, hogy nő a kérdező.

Mindig a nő mondja meg, hova mehet a gyerek, a férfi meg bele kell törődjön...

2015. márc. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%

higiénia teljes hiánya, rendszeres káromkodás, a gyerek bántalmazása/neadj isten molesztálása.


Olyan helyzetben, ha rossz lenne a viszonyom velük (pl. mert valamiért vagy ők nem bírnának engem vagy én őket nem), a gyerekeket ettől még engedném hozzájuk

2015. márc. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%
Szeretem az anyost, apost is, de kulon-kulon. Mikor egyutt vannak es aposra rajon a krizis, kikeszit mindenkit idegileg. Mindenkihez ocsmanyul beszel, anyost alazza, be nem all a szaja, csapkodja az ajtokat... Szoval nagyon nehez vele... Ferjem nem engedi, hogy elmenjen a 4 eves lanyunk... Mikor megyunk mi persze visszuk magunkkal, s megprobaljuk ugy csinalni, hogy o ne vegyen eszre semmit, de mi 3 nap utan idegileg kikeszult allapotban kerulunk haza... O ebben nott fel, nem akarja ennek kitenni a kislanyt.
2015. márc. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!