Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mennyire igaz az szerintetek,...

Mennyire igaz az szerintetek, hogy a férfi olyan nőt választ mint az anyja? Nem külsőre értem…

Figyelt kérdés
Én mint meny kérdezem ezt , bár külsőleg nem de belső terén sokban ugyanolyanok vagyunk anyósommal.
2021. nov. 6. 21:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
90%
Van ilyen, de olyan is, aki teljesen ellenqzonosul a szüleivel. Én sem választottam olyan párt, mint apám, hanem szöges ellentétjét. A párom is inkább az anyjával ellenkező kvalitásokat keresi egy nőben, legalábbis én szöges ellentéte vagyok az anyja személyiségének (azért is rühell :D)
2021. nov. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
87%
Ha akarok, a szomszédom apjának a testvérének a sógorának az üknagyanja testvérének az unokájának a macskájával is találok hasonlóságot. Anyám örökké hisztis volt, cirkuszos, munkakerülő, a tököm kivolt vele. Feleséget úgy választok, hogy el is tudjam viselni egy életen át.
2021. nov. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
57%

Hát alapvetően sok helyen látom beigazolódni ezt a dolgot, de a saját házasságomban pont nem.

A férjem anyja sokat hisztizik, gyorsan felkapja a vizet, nem túl házias nő. Rám azért ezek nem kifejezetten jellemzőek.

2021. nov. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
73%
Szerintem nem igaz. A lányok akik nekem bejöttek teljesen különböztek, mint anyukám
2021. nov. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem se igaz.
2021. nov. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
72%

Anyosom szoges ellentete vagyok! Mind a kulso jegyeimben illetve az osszes viselkedesi formam/megnyilvanulasom/teljes letezesi mivoltom az anyosom teljes ellentete Vagyok! :)))

Kulso jegyeinkben sem hasonlitunk de 100% ig torekszem is az ellentete lenni s ez igy volt ezer eve is mikor osszejottunk.


Kerdezo! Az en parom olyan not valasztott (engem) aki az anyja teljes ellentete! Pedig nincs rosszban anyukaval, de tulzottan joban sem.


N

2021. nov. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
48%

#16 vagyok! Igen ebben 100% ban szerepet jatszik hogy jo vagy nem jo vagy egyenesen rossz a kapcsolata a ferfinek az anyjaval!

Ha nem olyan tulzottan jo es nem is borzaszto rossz akkor AKARMILYEN not valaszt a pasi..es nem fog feltetlen hasonlitani a kedves mamara..sot.


Ha rosszabb a kapcsolat akkor anyuka ellentetet is valaszthatja! Ez ettol fugg.


Egy anyamasszony katonaja fakabat ferfi aki az anyja szoknyajan nyafog 27 evesen is az tuti ha talan egyszer lesz valakije egy cseled/tulgondoskodo/ot nevelni tanitani tudo/jol fozo,moso,takarito- robotgepet vesz el felesegul. Es ugyanuuuugy:


Hisztizik vasarnap delben a rantott husiert mint egy sz** 12 eves kamasz fiu..mert beragadt azon a szellemi szinten.


Sokmindentol fugg.

2021. nov. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
81%

Anyám nem volt olyan mint apámnak az anyja.

Én is a párom anyjának teljes ellentétje vagyok.

2021. nov. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
68%

Ott nincs értelme a dolognak, hogy az ember változik.


Akár a gyerek, akár a szülő.


Más volt az anyám amikor gyerek voltam, és teljesen megváltozott mire felnőttem. Így nincs egy példa amit követhetnék.


De lehet, hogy pont a gyerek változik így ezzel változik a nők/férfiak irányában is az ízlése.


Na meg a másik amit fentebb írt 23:19-es, hogy akik akarak azok bárkivel találnak hasonlóságot.


Nálunk családban alapból valami fétis a hasonlítgatás.


Sokszor megkaptam, hogy "nézzétek már, pont olyan az orra, mint a Marika néninek" meg "Pont olyan mint a Géza bácsi", "tiszta Jenő". Hozzá tenném, sem a Marika nénit, sem a Géza bácsit, sem a Jenőt nem ismerem, életemben nem láttam őket, azt sem tudom, hogy ők kinek a kijei, mégis "tiszta ők" vagyok.

2021. nov. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
94%
Én egyáltalán nem vagyok olyan, mint az anyósom.
2021. nov. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!