Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Párom úgy hívja a volt apósát...

Párom úgy hívja a volt apósát mindenki előtt, hogy "apósom". Szerintetek ezen kár kiakadni?

Figyelt kérdés
Az én apám,akkor mégis mi a fene neki? Nekem úgy jön le,hogy még mindig az exe családját tartja sajátjának...
2021. nov. 13. 08:37
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
73%
Lényegében az apósa. Attól, hogy elvaltatok és van közös gyereketek akkor hívhatja úgy.
2021. nov. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nem az apósa már, gondolom csak megszokásból mondja így. Idegesítő szerintem is.
2021. nov. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
79%
Miért a te apukád az apósa? Gondolom nem vagytok házasok, ha párodnak nevezed. Akkor a te apukád neki max. ismerős.
2021. nov. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
56%
De a régi sem apósa.
2021. nov. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
86%

A párodnak akkor lesz apukád az apósa, ha összeházasodtok.

Akkor apukád lesz az apósa és hogy megkülönböztesse őket, az előző lesz a "volt apósom". Ez így szokott lenni.

Addig a te apukád csak a "párom apja"

2021. nov. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
En úgy gondolom, hogy az exnej apja az max ex apósa... és a volt neje új férjének az apósa!!!!
2021. nov. 13. 08:55
 7/40 anonim ***** válasza:
92%
Túl sokat képzelsz bele a sztoriba.. de amúgy nyugodtan mondhatod neki, hogy rosszul esik!
2021. nov. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
92%
Kérd meg, hogy próbálja volt apósának hívni.
2021. nov. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
57%

Engem ez nem zavarna. Arra viszont kíváncsi lennék, esküvő után kit hogy fog hívni. :)

N°1, N°2 :D

2021. nov. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon friss a kapcsolat, igaz? Túl nagy ügyet csinálsz belőle. Az én férjem is a kapcsolatunk elején "anyósnak" hívta egy darabig a volt nejének az anyósát. Aztán ez fokozatosan kopott. Lett belőle volt anyós. Az én apukám egy darabig neki a barátnőm apja volt (igen, friss kapcsolatban nem lesz rögtön após, idő kell, amíg kialakul), aztán a kapcsolatunk elmélyülésével ez is alakult. De csak a házasságkötésünk közeledtével kezdte el apósnak hívni. Picit furcsa is volt először így hallanom a szájábol, addig mindig csak a "párom apja"-ként emlegette.
2021. nov. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!