Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden bajom van Ég a...

Minden bajom van Ég a szemem fülem belül is fáj Stb stb... Nem tudom mivan velem Nem tudok sehova menni Nem szeretem annyira az embereket Mindenki csak le nézz engem Csak játékba vannak barátaim Szerintetek tudnék változni?

Figyelt kérdés

Minden bajom van

Ég a szemem fülem belül is fáj

Stb stb...

Nem tudom mivan velem

Nem tudok sehova menni

Nem szeretem annyira az embereket

Mindenki csak le nézz engem

Csak játékba vannak barátaim

Szerintetek tudnék változni?


2021. máj. 7. 21:04
 1/3 A kérdező kommentje:

6éve

Depis vagyok orvos látott már...

De nem használt semmit.

Meg mindig azon vagyok fel akadva hogy valami ért meg vakulok...

Szeretnék egy boldog életet de ez nekem nem megy...

Esetleg valaki békés megyei ismerkedni szeretne e?😅

Fiú vagyok.

2021. máj. 7. 21:06
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nem sokat segített az az orvos neked. Javasolnék egy másikat keresni, meg esetleg a szervi betegségeket kizárni, aztán lehet rendet tenni az életedben.
2021. máj. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen szerintem tudnál változni, ha ezt szeretnéd. Első körben tényleg keress másik orvost. Ha ismerkedni szeretnél, szerintem írj még magadról valamit, pl. mi érdekel, milyen játékkal jatszol? Kicsit ha bővebben írsz es összefüggőbben, segítene.
2021. máj. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!