Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mièrt kellene haragudnom rà?

Mièrt kellene haragudnom rà?

Figyelt kérdés
5 hetes kapcsolatban vagyunk pàrommal. Most aludtunk együtt először. Este nagyon belàzasodtam.Pàromnak dolgoznia kellett mennie, nekem viszont vonatoznom kellett volna, hogy hazamenjek, meg a dokihoz is.Felhívta a munkahelyèt, hogy kèsni fog.Elvitt a dokihoz, majd haza ès utàna ment dolgozni.Ez neki kb 50 km kerülő volt neki. Nem maradt, nem kisèrt be, meg semmi, mert sietett. Anyàm szerint haragudnom kellene rà, de azt mondta nekem kell ràjönni, hogy mièrt... De èn nem haragszok rà... Ennèl kevesebbet vàrtam tőle (Nem kellett volna haza vinnie, nem vartam el, az meg jól esett hogy elvitt, meg megvàrt.) Sztetek mièrt kellene haragudnom a pàromra?
2021. nov. 17. 13:08
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Anyád jó korán kezdi a sz*rkavarást.
2021. nov. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Anyádra kell haragudnod, szét fogja verni a kapcsolatot.
2021. nov. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de akkor jogos hogy nem maragszok rà.... vagyis inkàbb normàlis
2021. nov. 17. 13:14
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Anyád bögye nem veszi be, hogy a férfival aludtál, de nem kellően tökös ezt szóvá tenni. Téged próbálna a háttérben hergelni.
2021. nov. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

Nem kell rá haragudnod, nagyon rendes volt!

Anyád hülye.

2021. nov. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

"Anyàm szerint haragudnom kellene rà, de azt mondta nekem kell ràjönni, hogy mièrt..."


Persze, mert neki sincs fogalma róla, csak igyekszik mérgezni a lelked. Hánynom kell tőle!

Nem tudom mi motiválja, de beteges dolog az biztos!

Légy nyugodt, a barátod példásan járt el!

2021. nov. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Metionin ***** válasza:
100%
Anyád szerint mit kellett volna csinálnia?
2021. nov. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
mèg nem mondta el... de majd hazajön ràkèrdezek.... Majd megírom reggelre...
2021. nov. 17. 21:03
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem elég jól kezdett... késöbb sem elsz ez jobb.
2021. nov. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

1. te beteg voltál, a párod segített, még ha ez a munkahelye miatt talán bonyodalomhoz is vezetett.


2. Anyukád a helyzet ismerete nélkül ítélkezett, és szándékosan ködösítve - hogy még véletlenül se tudd esetleg megvédeni a barátod, vagy letudni magadban, hogy az anyukádnak nincs igaza - kételyt ébresztett benned a barátod iránt, a jelek szerint elég sikeresen, hiszen még mindig ezen gondolkozol. Ez még csak az első(?) kavarása volt az anyádnak, lesz még sok.



Nekem az a tanulság jönne le ilyen esetben, hogy jóval kevesebb dolgot kellene elmondanom az anyámnak, hogy kevesebb támadási felület legyen, mert nem méltó ebben a helyzetben a bizalmamra.

2021. nov. 19. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!