Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Haragudnom kellene...

Mit tegyek? Haragudnom kellene ra?

Figyelt kérdés
Van egy fiu baratom.Nagyon kedveltem ot es mindig buszke voltam ra hogy tiszteletben tart es nem nyomul ram meg akkor sem ha nala alszom.Ez 1,5 evig mukodott igy de elozo este nem tul jozan allapotban lefekudtunk.Reggel nagyon kinosan ereztuk magunkat, foleg o.Meg ramnezni se mert, nem beszeltunk egyaltalan a tortentekrol.Attol felek azt fogja gondolni, hogy ennyi vagyok.Kapcsolat semmikepp nem lesz koztunk azt tudom de abban bizom hogy megmaradhat a baratsag.22/L
2018. jan. 28. 21:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne haragudni? Nem erőszakolt meg ahogy kiveszem a szavaidból! Beszéljétek meg, hogy barátok maradtok vagy hogy feljebb léptek vagy akármi!
2018. jan. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Miért kéne rá haragudnod?

Nem nemi erőszakról beszélünk hanem sima szexuális együttlétről. Ahoz 2 ember kell, és előtte kell meghozni a döntést nem pedig utólag. Előtte belementél, meg lett volna minden jogod és lehetőséged elutasítani. Az hogyha utólag megbánod az nem az ő hibája.

2018. jan. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Inkabb arra gondolok, hogy haragudnom kellene e ra, hogy kihasznalta a helyzetet vagy valami ilyesmi.Nem haragszom ra mert en is ugy gondolom hogy nincs okom ra, csak nem tudom o hogy gondolja es hogy meg tudjuk e beszelni.Reszemrol ezen siman tul tudnek lepni, csak nem tudom nala mi a helyzet.Nem veszi ki hulyen magat ha par nap utan en keresem fel hogy fussunk ossze?
2018. jan. 28. 22:57
 4/18 A kérdező kommentje:
Az is kozrejatszik a dologban hogy par honapja szakitott vele a baratnoje es emiatt meg mindig maga alatt van.Szerintem most azt az idoszakat eli amikor utal minden lanyt. Es lehet ebben az esetben en is csak az egyik lany voltam.
2018. jan. 28. 23:02
 5/18 anonim ***** válasza:

Tehát egy csúnya szakítás után van, csalódott, sebezhető, és még ittas is volt. TE használtad ki őt, neki kellene haragudnia. Undorító, hogy az első adódó alkalommal rámásztál.


:D :D :D

2018. jan. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Inkább te vagy az undorító hogy úgy minősítesz másokat hogy nem is tudod mi történt :D :D Elárulom neked,kedves undorító hogy nem én kezdeményeztem hanem ő :D és az a szakítás nem tegnap volt hanem 5 hónappal ezelőtt :D Akivel nagyon csúnyán szakítottak egy hete az én voltam :D :D
2018. jan. 30. 19:46
 7/18 anonim ***** válasza:

Ez a "kihasználta a helyzetet" duma azért nem helyt álló, mert a srác max addig mehet el amíg te engeded neki. Ha nem így történik akkor az nemi erőszak.

Viszont így történt. Ott helyben te megengedted neki. És ez nem olyan hogy utólag meggondolom magam és akkor onnantól ő a szemét. A te döntésed is volt ez a dolog.

2018. jan. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Kapcsolat miért nem lehet ha mindketten függetlenek vagytok? Ha kedveled, tiszteled, barátnak nagyon jó és fizikailag is vonzódtatok egymáshoz, akkor mi az akadály?
2018. febr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Azóta sem keresett.na itt a probléma.Sajnos beigazolódott a megérzésem.Az élet nem egy romantikus film hogy összejövünk és minden jó lesz.A valóság az hogy nem beszélünk többet mert valószínűleg 1,5 éve ezt várta.Erre fogadott a haverjával.A bizalmamba férkőzött és rádobott 1,5 évet erre a "projektre" :D
2018. febr. 8. 01:48
 10/18 anonim ***** válasza:

Ezt csak gondolod róla.Ha valami fogadás lett volna, nem vár rá 1,5 évet.Vagy biztosan tudod? Akkor meg hogy lehetett a barátod, ha ilyen szemétség kitelik tőle?

Amúgy csak a nők hiszik hogy lehet barátság férfi-nő között.A férfiak úgy tesznek, de nem úgy gondolják, ha helyzet adódik, nem hagyják ki.

Ismeretségi körömben sok ilyen volt.

2018. febr. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!