Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós sztorik valaki?

Anyós sztorik valaki?

Figyelt kérdés
Kedves vicces anyós sztorik érdekelnek

2021. nov. 18. 13:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%

Kedves ?!!

Mikor bemutatkozni mentem vittem nekik egy üveg italt és sütöttem süteményt. Akkor aztmondja a sütire nagy bunkon: nem rossz próbálkozás de elég proli sütemény mert érezni h Rama margarinnal készült….

Amit direkt nekik szívvel lélekkel készítettem és kb úgy mondta ezt a rama margarint mintha kb kutyaszart tettem volna bele.

Majdnem sírtam.

2021. nov. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Kedves? A lányát verte, nekem meg mindig mutatta micsoda mintaanyuka...
2021. nov. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%

Az enyém csak félig meddig anyós sztori, de -

A barátnőm szülei elmentek üdülni. Áthívott aludni egy éjszakára, persze a szülők tudta nélkül. Kedves nagymama közel lakott, és állandóan járt át (kulccsal), valószínűleg a barátnőm anyja kérésére. :D Na most, kicsi a ház és mikor bejön, nagyjából 3 másodperced van elbújni. Először az egyik szoba ajtaja mögött bújtam el, másodjára pedig az ágy alatt. Legalább 5-6x átjött, de már reflexből futottam az ágy alá. Végül olyan paranoiás lettem, hogy ha csak megkoccant a kutya körme a padlón, beszrtam, hogy jön valaki, és futottam az ágy alá.:D Képzelheted lógó fsszal, meztelenül mennyire vicces lehetett. :D Akkor persze 10x lepergett a szemem előtt az egész életem, most már viszont nagyon vicces. :D

2021. nov. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%

Mikor megismertem a páromat még a szüleinél lakott. Egyszer szerencsétlenségemre pont náluk lapult le a biciklim és csak este induláskor vettem észre. Így ott aludtam, hogy majd reggel megcsinálom, aztán megyek haza. Reggel a párom hamarabb kel ki az ágyból de már én sem aludtam, mikor az anyja hazajött a munkából megkérdezte, hogy kié az a bicikli, és milyen k.rva fekszik párom ágyában.

Azóta már vettünk egy házat, van egy gyerekünk, de sokszor megkérdezi a fiát, hogy mikor keres végre normális asszonyt.

2021. nov. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%

A férjem 28 éves volt. Anyósom szerint már rég meg kellett volna nősülnie. Egy közös ismerősnek mondta,szó szerint :

-Ő már azt sem bánná, ha Angélát(vagyis engem) venne el feleségül, csak már megnősülne!

2021. nov. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
2021. nov. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
Volt barátommal azt hittük, hogy ketten vagyunk a házban és elmentünk együtt zuhanyozni. Ugye szex lett belőle... Ok végeztünk, kimentünk, erre anyósom ott fekszik a kanapén.. Égett a fejem rendesen, de csak köszönt és vigyorgott.
2021. nov. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%

Anyosomat akkor láttam először, mikor már 3 éve együtt voltunk, terhes voltam az első gyerekkel. Az első talalkozás alkalmával elmondta, hogy a párom exe sokkal hobban illett hozzá (mármint anyosomhoz) mint én 😂😂😂

Belopta magát a szivembe.


A gyerekünket 1 év alatt kb 3x látta, 1x nem kerdezte meg ezen kívül, hogy van az unokája. De ha én vagy ferjem tettünk fel a gyerekről képet, akkor lementette, kitette, hogy kisunokám így meg ugy szeretlek...


Az esküvőnkre meghívás nélkül eljött, jelenetet csapott. Én elküldtem az anyjába, azota nem láttuk. Ennek lassan 2 éve 🤷‍♀️

2021. nov. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
97%

Kiderült, hogy a leendő anyósom nem más mint a kalauz aki gyakran teljesített velem szolgálatot, aztán néha még beszélgettünk is, vagy feljött gépre, vagy ha motorvonat volt akkor én szoktam kimenni utastérbe ha volt időnk. Persze pár szóval említettem, azt is hogy ismerkedek, meg hogy van egy lány akivel úgy néz ki, hogy akár komoly is lehet stb.

Hát első családi találkozókor volt mindkettőnk részéről meglepi, de igazából jól jött ki a dolog.

2021. nov. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%
Csináltam nekik rántott húst, miközben ette fintorgott, meg kritizálta hogy milyen rossz, furcsa mert mindenki dícséri, jól csinálom szerintem. 2 héttel később is azt csináltam, csak azt mondtuk neki hogy a feleségem készítette most, bezzeg azt az egekig dícsérte, pedig ugyan úgy készítettem :D Utálom mint a szrt, remélem sose jön
2021. nov. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!