Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nektek, hogy sikerült az...

Nektek, hogy sikerült az anyóssal+apóssal történő első találkozás? Minden simán ment? Izgultatok nagyon? Kedvesen bántak veletek? Cikis sztorik is érdekelnek.

Figyelt kérdés

2020. nov. 18. 13:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk ez tök véletlen volt, igazából nem is tudtam előre, hogy megtörténik. Akkor még nem voltunk együtt, csak ismerkedtünk. A párom húgával is akkor ismerkedtem meg, mikor a párommal, néhány héttel korábban, jóban lettünk. Mondta a csaj, hogy menjek át dumálni kicsit, ott lesz a bátyja is, meg a kis unokaöccsük is. Elvoltunk, beszélgettünk, kicsit flörtölgettünk, játszottunk a gyerekkel. Aztán váratlanul megérkezett a mama meg a papa, azaz a párom meg a húga szülei. Normálisak, udvariasak voltak, kicsit beszélgettünk, mint idegenek, akik egy helyre kerültek. Nem volt semmi stressz, hogy első találkozás anyós-apóssal, mert akkor még nem volt biztos, hogy összejövünk.
2020. nov. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
9%
Na jó, nem értem a kérdést. Nem az apósoddal-anyósoddal találkoztál, hanem egy srác szüleivel akivel nem is voltál együtt. Nagy kaland.
2020. nov. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Én ebédre voltam meghívva, nagyon izgultam, de kedvesek voltak, le is tegeződtünk rögtön. Finom volt az ebéd, a férjem anyukája nagyon közvetlen volt, jót beszélgettünk. Aztán a férjem (akkor még barátom) szólt utána, hogy máskor próbáljak meg kicsit kevesebb csúnya szót használni, mert a szülei erre nagyon kényesek :D :D
2020. nov. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

A barátnőm apja tajtékozva beállított váratlanul este 11 körül amikor nálam aludt a lány.

Dühöngve követelte, hogy azonnal jöjjön haza.

Pedig nem az első eset volt, hogy itt aludt.


Leültettem, megkínáltam egy pohár borral, meg dumáltunk kicsit.

Lenyugodott, ő hazament, a lánya maradt.

2020. nov. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Érdekes volt... fogalmam sem volt róla, hogy a fizikatanárom fia :)
2020. nov. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Elsőre kedvesek voltak. Bár após-jelöltem azért "bemutatkozott", vhogy szóba jött, hogy hol lakik a családom, és célirányosan kérdések és megjegyzések jöttek, hogy akkor az milyen patak ott mellettünk, jó nagy az udvar, és azok milyen mezőgazdasági gépek stb. Magyarán street view-val már lecsekkoltam a házunkat. Szerintem bunkóság volt egyből így kérdezni, amikor még csak annyit mondtam előtte, hogy melyik településen lakunk. Illetve eléggé lesokkolt.
2020. nov. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Anyósommal úgy találkoztam, hogy már 3 éve együtt voltam a fiával, és vártam az unokáját. Addig férjem után sem érdeklődött, összevesztek, 5évig nem beszéltek. Ebédre lettünk meghívva, ha már jön az unoka, kibéküljön a fiával.

Hát először pofavágások közt végigbámult. Majd az ebédnél folyamat célozgatott férjemnek, hogy az exe jobb volt nálam.

Majd ebéd végén kerek perec kijelentette, hogy reméli az unokája egy az egybe férjemre fog hasonlítani, mert nem bírná elviselni, ha engem is látna benne. Egyébként az exel, és annak akkor 2 éves lányával sokszor találkozik, a mai napig tartják a kapcsolatot, mesélte büszkén.

Megköszöntük az ebédet, majd ismét 1 évig nem láttuk egymást hál isten. Kb 2 hónapja jött el megnézni az unokáját először (11hónapos)

2020. nov. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

Hű ez nem semmi amiket írtok :) . Nekem is volt hasonló de szerencsére szakítottunk azzal a barátommal. Meghívott ebédre. Tudom hogy én voltam az ismeretlen a családjának, de én sem ismertem őket, az ismerkedésnek oda-vissza kellene volna hogy működjön. Nem így történt. Kellemetlen volt, mert a szülei gyakorlatilag vallattak. Még rosszabbá tette a helyzetet hogy éppen nem volt éppen munkám (életemben egyszer voltam munkanélküli és pont akkor), mivel akkoriban költöztem. Udvariasak voltak, de éreztem hogy nem illek oda.

A férjem szüleivel teljesen más volt, nagyon aranyosak voltak velem mindig, soha sem éreztem semmi előítéletek tőlük. Izgultam, de mindketten lazán vették a dolgot, nem faggattak és magukról is beszéltek.

2020. nov. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%

Haha! Nekünk úgy volt, hogy késöbbre vártuk őket, de rohadt korán beestek, ruha se volt rajtunk, csak csengettek, hogy kapuban vannak. Ilyen gyorsan még soha nem szedtem magam 😂

32/N

2020. nov. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

En akkor talalkoztam veluk mikor meg nem voltunk egyutt, igy baratkent mutatott be a felesegem.

Mikor elvitt hozzajuk akkor senki egy szot sem szolt, epp hogy koszontek, a kisebbik huga az anyukaja moge bujt :D szegyenlos csalad, kivetel anyosom aki nagyon szeret beszelni es o beszelt egyedul, a tobbiek csak figyeltek :D

Aposom es a lanyai eleg szegyenlosek, beleertve a felesegemet is.

2020. nov. 19. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!