Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Közelegnek az ünnepek, várod...

Közelegnek az ünnepek, várod már a nagy összeülést közös vacsit anyósodékkal?

Figyelt kérdés
Jó érzéssel tölt el, hogy velük is ünneplitek a szeretet ünnepét vagy nem? Miért? Előfordult, hogy szándékosan kihagytad?

2021. nov. 18. 14:41
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
83%
Az anyóst legszívesebben felültetném a karácsonyfa csúcsán lévő csillagra. Ha lehetőségem van rá, mindig szándékosan kihagyom.
2021. nov. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
93%

Jó érzéssel tölt el, szeretek ott lenni és a gyerekek is.

Feldíszített kertes ház, csodás kaják, ünnepi hangulat.

Ha még a hó is esne tökéletes lenne minden.

2021. nov. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
83%
Igen, várom már, leginkább, hogy túl legyünk rajta. :D Soha nem hagytam ki, de nem a kedvenc elfoglaltságom a karácsonyi ebéd/vacsora anyósomékkal.
2021. nov. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
93%

Sajnos gyerekkoromban a szüleim pont karácsonykor mentek szét. Emiatt nem szeretem a karácsonyt.


December 24-25-26 otthon vagyunk. Pihenünk eszünk és megajándékozzuk egymást. Majd 27-én meglátogatjuk az anyámat, majd aznap délután elutazunk három napra az anyósomhoz. Na ez a három nap számomra az év három legrosszabb napja. Aztán hazajövünk és megnyugszom.


45F

2021. nov. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
82%
Miért ne várnám? Mi normális, jó viszonyban vagyunk és családként tekintünk magunkra. Nálunk a karácsony az karácsony, nem pedig egy gyűlölködős teher.
2021. nov. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
88%

Szeretem a férjem, szeretem a szüleit és szeretem a karácsonyt.

Így ez a három okom van, hogy jól érezzem magam velük.

2021. nov. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
76%

Igen, bár utoljára mindenszentekkor volt ilyen (mondjuk após ilyeneken sosem vesz részt, mert vagy 30 éve elválltak, ilyenkor anyós családjával vagyunk). Az egyik karácsony maradt csak ki, mikor a covid miatt nem lehetett bandázni, volt is minden bajom hogy kimaradtunk a mama jó leveséből 😒

Nálunk soha nem volt ilyen, úgyhogy jó már ilyen családhoz tartozni

2021. nov. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Korrekt anyósom van. A hegyekben lakik kis faluban, mi meg az alföld közepén. Cserépkályha, forralt bor, a menüt a nejem főzi ott is.Gyerekek is várják.
2021. nov. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
87%
Nem lesz ilyesmi, mert az anyja engem nem hív meg, így hát a férjem és a gyerek sem megy. Így járt. Az én szüleimhez megyünk, szuper lesz, a férjem imádja őket. Boldog karácsonyt, anyóspajti 😆
2021. nov. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 Metionin ***** válasza:
86%
Nooo way, már tavaly is hosszas rábeszélés után mentem el de anyós olyan visszataszítóan viselkedett, hogy megmondtam, soha többet a lábam be nem teszem hozzá.
2021. nov. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!