Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Valas anyos miatt? Vegtelenul...

Valas anyos miatt? Vegtelenul el vagyok keseredve. Ferjemmel bekeben normalisan elunk a gyerekekkel. Azt gondolom en vagyok az idealis meny. Hazias vagyok, tisztelettudo, normalisan nevelem a gyerekeket, szeretem a ferjemet stb.

Figyelt kérdés
Anyosom kedveben probalok jarni amiota csak ismerem evek ota. Sosem sertettem meg,amikor jon sutok,fozok neki stb. A kedvet keresem,gyermekekkel kapcs dolgokba bevonom, amennyire igenyli.Peesze nem vagyok jo igy sem..evek ota hallgatom a megjegyzeseit. Szerinte a ferjem TúLszeret bennunket,tulsagosan szereti a gyerekeit. Hogy lehet egy csaladot tulsagosan szeretni? De sok mas is van...Múltkor pl. gyakorlatilag sajat magaval veszett ossze,sajatmagan huzta fel magat, es elviharzott, mivel en nem bantottam.Utána jottek a telefonok a ferjemnek, hogy szegeny anyja sirt miattam stb.Szerintem szet akar minket szedni, masik 48eves fiat is otthon tartja,beteges. Nekem ez nonszensz,hogy kulon hazban elunk es egy no nekem itt beleazoljon a dolgaimba, es a haz ia feles a ferjemmel. Mondtam a ferjemnek, hogy en meg akarom azakitani a kapcsolatot az o csaladjaval,de o ezt nem erti. Szerinte nincs itt bantas, nincs problema.O nem is keri ki maganak , hogy engem bantanak es ez nekem nagyon faj. Azt mondja o hogy szakitana meg a kapcsolatot a sajat csaladjaval? Ket tuz kozott erzi magat,en meg ugy erzem efyertelmu, hogy minket kene valasztania. Nekem fura lenne,hogy engem pocakondiaznak, de kozbe o joban van veluk?!Van valaki ilyen helyzetben?
2021. nov. 19. 20:50
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
97%

Amit az első sorokban írtál, na annak az ellenkezőjét csinald.

Nem kell a kedveben járni, ne süss-főzz neki és nem kell beavatni sem a gyerekekkel kapcsolatos dolgokba.


Le kell szrni, merz soha semmi se lesz jó neki.

2021. nov. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
72%
Akkor jó az anyós ha jó porhanyós.
2021. nov. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
95%

Biztosan nem törném magam egy ilyen nő miatt.

Buta voltál, hogy nem húztad meg a határaidat. Nálam repült volna már a nyanya.. Nem törte volna magát, hogy jöjjön többet..

Nem kell a férjednek a családja ellen fordulnia, de gáz amiért nem áll ki melletted és nem húzza ő se meg a határt. Sosem engedtem szüleimnek, hogy bármibe beleszóljanak!

Neki nem muszáj megszakítania a kapcsolatot velük, te viszont nem vagy köteles tartani velük.. Se elviselni.

2021. nov. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
96%
A férjed találkozzon vele, vigye a gyereket időnként, vagy amikor jön hozzátok legyen otthon a férjed, te menj el valahová, pl fodrászhoz, nagy ünnepeken kívül nem kell elviselni, ha nem jöttök ki jól vagy idegesítitek egymást. De a férjednek nem tilthatod meg, hogy tartsa a kapcsolatot a saját anyjával, akkor sem, ha szerinted nem tökéletes anya vagy anyós. Nem kényszerítheted, hogy válasszon köztetek. A kapcsolatot csak a magad részéről szakíthatod meg.
2021. nov. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell feltétlenül elválni, a férjednek viszont meg kellene húzni a határokat, igenis kénytelen melléd állni, ha normális családi életet szeretne. Nem az anyjának kell megfelelnie, hanem neked. Mondd meg neki, hogy te nem akarsz így élni, és kérdezd meg, hogy akar -e változtatni. Ha nem, akkor meggondolandó a válás.
2021. nov. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
De egy ilyen helyzetben, nem gondoljatok, hogy ellenem fognak beszelni, megrobaljak a ferjemet ellenem forditani, illetve a gyerekeket ellenem forditani? Meg az nem fura, ha o megy, jol elvannak, mikozben engem meg bantottak? Ha szeretsz valakit, akkor loyalis vagy es faj ha ot bantjak?
2021. nov. 19. 21:33
 7/40 anonim ***** válasza:
86%
Nem elválni kell anyóst kicsit úgymond helyre tenni, hogy azért vannak határok.
2021. nov. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
27%

Gyerekes vagy és önző és ezek mellé nincs semmi önbizalmad.

Nincs jogod azt követelni a férjedtől, hogy szakítsa meg a kapcsolatot a családjával. Persze, hogy két tűz között érzi magát! Ahhoz jogod van, hogy elvárd, hogy álljon ki melletted, bár ha ilyen mimóza vagy, megkérdezném a másik felet is, hogy is volt.

Nem kell alájátszani az anyósnak, és undoknak sem kell vele lenni.

És végképp nem szabad féltékenykedni meg összeesküvés elméleteket gyártani.

Próbálj felnőttesen viselkedni!

2021. nov. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Nalunk egyszer fordult elo,hogy apukam jogtalanul a ferjemet kezdte okolni valami miatt es en azonnal kikertem magamnak es leallitottam. Azota tudjak, hogy ez tabu. Ez nagyon faj nekem, hogy felesegkent, menykent probalok helytallni es nem vagyok megbecsulve. Igen utolso, nem tudom, lehet igazad van, de tudod nehez ha semmi nem jo..egyebkent nem is az hogy feltetlen yzakitsa meg a kapcsolatot, de legalabb mondana meg, hogy ne bantsanak engem. Tehat allna melle..de igy....
2021. nov. 19. 22:06
 10/40 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen anyósom volt, sikerült is ellenem hergelnie a páromat rendesen. Mikor elmagyaráztam neki hogy egy senkiházi nulla, és tisztáztam vele, hogy a barátnőm és én nem fogunk szétmenni, bármennyire erőlködik, akkor abbahagyta úgy fél évre, még bocsánatot is kért. Aztán újra elkezdte, a barátnőm pedig olyan vak volt mint a te férjed és engedte, hogy szétszedjen minket. Szóval sok sikert.
2021. nov. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!