Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Bizonyos édesapák miért nem...

Bizonyos édesapák miért nem tudják tisztelettel kezelni a fiatal tizen-huszonéves lánygyermekeik szerelmi kapcsolatait?

Figyelt kérdés
Most nem arra gondolok hogy drogozós, verekedős, balhés férfiaktól stb. eltiltja vagy egészséges kereteken belül törekszik a lánya védelmére, hanem az olyan apákra akik egyszerűen attól a ténytől hogy a lányuk fiatal nővé vált aki ismerkedni kezd, ezt képtelenek tisztelettel kezelni és bármely fiatal férfit aki a lánya közelébe kerül, azzal kapcsolatban azonnal agyonveréssel, kiheréléssel stb. fenyegetőzik.

2018. nov. 3. 23:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%
Mert egy apa se orul annak ha a lanyabol ribi valik, es evente uj pasija van.
2018. nov. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Úristen! Milyen apa az olyan aki azt feltételezi a lányáról hogy ribi????????????
2018. nov. 3. 23:57
 3/13 anonim válasza:
100%

Attól, hogy valaki ismerkedik, még nem lesz ribi...

Amúgy az ilyen apákat én sem értem. Okés, hogy meg akarják védeni a lányukat, de ennyire nem kéne túlzásba vinni, pl. mint ahogy a kérdező leírta.

2018. nov. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%

pedig az 1-esnek igaza van! :D Ezt a lányok sose fogják megérteni.

Mert az az övé volt 16-17-18 éven keresztül , ő nevelte fel és nehéz elfogadni azt, hogy jön egy vadidegen és meg akarja .....

Az apák is voltak fiúk vmikor, úgyhogy tudják mi jár a kérő fejében.

Szóval részben igaza van :D Más részről meg el kellene fogadni, hogy a lánya időközben felnőtt, ez az élet rendje stb.

2018. nov. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Van valami beteges abban amikor egy apa ugyanazt a viselkedési mintát produkálja a lányával kapcsolatosan mint amikor mondjuk a feleségét környékezné meg egy másik férfi.


Ebből valahogy az látszik hogy nem tanult meg különbséget tenni abban az értelemben hogy a lánya az nem olyan mint a felesége, tehát éppen ezért más viselkedési mintát kéne követnie.


De ő ugye csak azt az egy mintát ismeri hogy itt van egy férfi aki közeledni próbál a nő iránt aki az "enyém" tehát azt én agyonverem és kiherélem.

2018. nov. 4. 00:32
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Sajnos sok ilyen beteges szülő-gyerek kapcsolat van.

Lásd pl a fiús anyák beteges ragaszkodását a fiukhoz.

Csak valahogy apáknál ez elfogadottabb.

Nekem mázlim volt, apu egészségesen szeretett, de nem csinált abból problémát, hogy szexelek, sőt elvitt nőgyógyászhoz és fizette a fogamzásgátlóm.

Míg egy szobatársam apja... Berongyolt egyszer a kolihoz, kihívta a lányát, és üvöltve ribizte le a lányát, mert talált egy óvszert nála.

Brutális volt, úgy beszélt vele, mintha a nejét kapta volna rajta valakivel.

2018. nov. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

# 6


Valóban úgy normális ha egy apa tudja helyén kezelni a lánya párkapcsolatát. Persze vannak emberek akár nők is akik szörnyülködnek azon ha egy apa felvilágosult, megértő módon áll a lányához. Nekem is van két olyan barátnőm, lánytestvérek akik mondták hogy édesapjuk gimnazista koruktól mindig szólt nekik hogy buliba el ne merjenek menni óvszer nélkül és ellenőrizte a táskájukat hogy vittek e magukkal.


Ugye erre az álszentek azt mondanák hogy úristen ez milyen apa, támogatta a lányaik kicsapongásait, pedig csak tisztában volt vele hogy azt a dolgot a fiatalok igenis elkezdik csinálni és ő vigyázni akar a lányaira.

2018. nov. 4. 01:40
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Elsőre az én apám is tiltott a barátomtól, szerinte nagyon kicsi voltam a fiúkhoz, akkor 17 éves...

Nem is ismerte a barátomat, de mondogatta, hogy majd megbánt, csak szexre kellek neki stb

A páromnak is mondott pár pikánsat, de lám nem csak szexre kellettem, azóta is együtt vagyunk, na meg apu is megbékélt vele.

22/lány

2018. nov. 4. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
21%
Régimódi erkölcs szerint tisztességes nő először a nászéjszakán a férjével szexel, na jó az esetleg hallgatólagos tűrt, ha titokban a vőlegényével.
2018. nov. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
2# Válaszolóval értek egyet.
2018. nov. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!