Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósomék miért éngem hibáztat...

Anyósomék miért éngem hibáztatnak, ha a férjem sokat dolgozik?

Figyelt kérdés

Éngem is ugyanannyira bosszant, hogy alig van itthol, de hiába veszekedek vele. Hétköznaponként reggel 7től 15ig kamionon dolgozik, aztán haza sem jön, hanem taxizik tovább este 21óráig. Szombat-vasárnap ugyancsak 7től 21ig taxizik, mindez körülbelül havi 420munkaórát jelent. Valamikor október közepén volt utóljára 2 szabadnapja.

Jelenleg nekem épp nincs munkahelyem és anyósék meg vannak róla győződve, hogy emiatt kell a férjemnek dolgozni, hogy éngem eltartson. Hangsúlyozom, hogy a munkanélküliségem csak átmeneti, és ha a férjem fele ennyit dolgozna akkoris gond nélkül megélnénk.



2021. dec. 18. 20:25
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
98%

Férjed mit, mond, miért vállal ilyen sok munkát?

Szeret amúgy otthon lenni? Van/volna hobbija? Barátai?

Esetleg neki a munka amolyan menekülőútvonal?

2021. dec. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
97%
Pont azért tartanak hibásnak, mert nem dolgozol. Nem fogod tudni megváltoztatni a véleményüket. A férjed szerintem meg biztosra megy,h legyen elég pénzetek. Vagy otthon nincs valami rendben, és inkább dolgozik, minthogy otthon legyen. Ezt csak te tudhatod.
2021. dec. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
63%

1)

Rühell otthon lenni.

2)

Magasak az igényeid.

3)

Ha nem dolgozol, akkor teljesen jogosan gondolja MINDENKI, hogy miattad szakad a gatya a pasiról.

2021. dec. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
93%

Ne haragudj, de ez egy jó szar házasság, igaz, legalább sokáig fog tartani, mert soha nem találkoztok.

(Kivéve, ha valamelyikőtöknek fog jönni egy harmadik.)

2021. dec. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 grafno ***** válasza:
93%
Sajnaljak a fiukat.
2021. dec. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
98%

Aki havi 420 órát dolgozik, az szimplán elmebeteg. Ha a felét csinálná, akkor is megkérdezném, hogy minden rendben van-e. Az átlag 22x8 munkanap 176 óra, de ebből levonandók az ünnepnapok és a szabadság, tehát az átlag inkább 150 óra.

Az első jó kérdéseket tett fel, először ezeket kellene tisztázni.

2021. dec. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

Még a nyáron volt egy aprócska vitánk a pénzügyekről, mert szűkös volt a keret a lakáshitel miatt és akkor jóindulattal megjegyeztem, hogyha eladná a motorját akkor megoldódna a probléma. Akkor valamit nagyon félreértett és zokonvette a felvetésem, azóta hajthatatlanúl dolgozik.

Számtalanszor próbáltam vele megbeszélni és kértem, hogy ne dolgozzon ennyit, de mindig csak a szememre veti, hogy a közös otthonunkért dolgozik, és nekem semmi sem jó.

2021. dec. 18. 20:53
 8/42 anonim ***** válasza:
96%
Biztos, hogy dolgozik? De hogy ez nem élet és nem házasság, az tény. Ha tényleg dolgozik, akkor rövid úton megözvegyülsz. Ha nem dolgozik, akkor meg nem olyan rövid úton, de előbb-utóbb elváltok. Lehet hamarabb is, mert ennek így semmi értelme. Esetleg ha lakásra gyűjtötök, de úgy is túlzás.
2021. dec. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
68%
Szóval nemcsak egy idióta, aki az egészségét kockáztatja azzal, hogy halálra dolgozza magát, még mellé sértődékeny és gyerekes is. Biztos, hogy a megfelelő férfihez mentél hozzá?
2021. dec. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
80%
Mit lehet azon félreérteni, hogy nincs pénz, és nem te tervezed megoldani a helyzetet?
2021. dec. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!