Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim engem hibáztatnak a...

A szüleim engem hibáztatnak a mama haláláért, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Áttétes rákja volt és akut hasat kapott de nem ment orvoshoz ezért meghalt. Mire kórházba került már menthetetlen volt. Anyám szerint én tettem a földbe mert a gyomorfekélye ölte meg amit az idegtől kapott amit én okoztam. EZ NEM IGAZ! Miattam akart élni,látni akarta mi lesz belölem,a dédunokáit (egyke vagyok) és táncolni az esküvőmön. Engem szeretett a legjobban. Anyámat szégyellte az élete miatt mert azt mondta nem arra nevelte hogy rosszul bánjon velem. Mégis engem hibáztat érte pedig ott voltam mellette amikor meghalt,én beszéltem vele utoljára és azt mondta nagyon szeret. Miért rúg belém így? Egész életemben bántott a nevelő apámmal együtt. Amint meghalt ki akartak dobni a házból is.
2019. febr. 14. 19:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Anyádat valószínűleg bántja, hogy jobban szerette az anyja az unokáját, mint a saját lányát.
2019. febr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

Részvétem a nagyid miatt.

Nem tudsz tőlük elköltözni?

2019. febr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
99%
Istenem :( Részvétem a nagymamádért! Figyelj, féltékeny rád, amiért sosem tudott olyan jó, szeretetteljes kapcsolatot teremteni a saját anyjával, mint te. Anyukádnak komoly bajai vannak, a nevelőapáddal együtt. Kitartást, idővel minden jobb lesz :)
2019. febr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%
Isten nyugtassa a nagymamádat, kedves Kérdező! Együtt érzek veled.
2019. febr. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

Anyád ölte meg tuti ő okozta az ideget.. És ezt vetiti rád h mama téged szeretett. Menekülj m,ert beteg leszel te is,a család okoz rákot 60% ban.. Szép anya,én leköpném az ilyen nőket.

40N

2019. febr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Úgy csinál mintha arról én tehetnék hogy jobban szeretett. Ő szinte felé se nézett,én minden iskolai szünetben ott voltam vele meg a papával. Mama vett neki egy házat hogy legyen hol felnevelnie,erre most meg ki akar tenni belőle. Nekem is akart volna venni majd,azt mondta összegyűjti mire lediplomázok de azt már nem érhette meg. Nincs hova mennem és pénzem sincs albérletre. :(
2019. febr. 14. 20:05
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
Az utolsóval egyet értek.Igen rád vetiti az anyád,amiben õ hibás.Ne higyj neki!
2019. febr. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%
Az anyud egy igazi se..fej. El lett rontva az élete, és most a tiédet akarja elrontani. Gyakorlatilag ugyanebben a cipőben jártam, csak más hozzátartozóm hunyt el. Menekülj onnan, én is azt tettem.
2019. febr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Azt is csak én tudtam mi a kedvenc színe vagy zenéje. A fél életemet vele töltöttem,ő nevelt fel tulajdonképpen. Szerintem nekem fáj papa után legjobban hogy elment. És akkor van pofája ezt mondani. Nem hiszem el,hogy nekem nem lehet normális családom,miért ver az élet?
2019. febr. 14. 20:56
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
"Anyáddal" - mondjuk inkább úgy, a téged megszülő nővel a kapcsolatot meg kell szüntetned! 100 %-osan! Egyszerűen ki kell törölnöd az életedből örökre, és mindjárt jól leszel!
2019. febr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!