Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Titeket is lenéznek amiatt...

Titeket is lenéznek amiatt mert nincs annyi pénzetek?

Figyelt kérdés

Idén ha miden jól megy elkezdünk építkezni. A férjem vett egy telket (saját pénzből és szülői segítséggel). Én eddig semmit nem tudtam beladni a közös életünkbe és nem is fogok tudni... Az Anyós rendszeresen szóvá teszi ha szóba kerül, hogy neki van pénze, majd ő belead az építkezésbe meg van neki lakástakaréka blablabla. Tényleg nagyon kedves, hogy segít a fiának, viszont az én részemről senki nem tud segíteni, nekem meg nincs annyi félretett pénzem. Nyilván fogok beleadni a dolgokba, de töredékét annak amit a férjem kap.


Az Anyós állandóan felhozza ezt a témát,és érezteti velem az ő felsőbbrendűségét, hogy ő gazdag.


Én már sokszor kiemeltem, hogy amíg nem adok bele 1 ft-ot sem addig nincs benne részem, nekem ez tök kellemetlen de a férjem egy tünemény, csak az anyja genyózik velem/méreget állandóan emiatt.


Valami jó tanács? :( Hitelen is gondolkoztam már...



2022. jan. 11. 13:13
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
90%
Férjedet kérd meg, beszéljen anyóssal erről.
2022. jan. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
21%
Jó tanács? Hát pl tegyél azért, hogy bele tudj adni?
2022. jan. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
73%
Sok ezren vannak ilyen helyzetben, nézd le a szemetet!!!
2022. jan. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 A kérdező kommentje:

Hogy ne legyen ennyira anyagias?


Az a baj hogy sokat ad bele az építkezésbe, vagyis nem baj mert nagyon rendes hogy tizen milliókat a fiának ad....


Csak kicsit úgy érzem mintha "sakkban" lennék tartva. Az érzésemet ehhez tudom hasonlítani.

2022. jan. 11. 13:23
 5/69 anonim ***** válasza:
74%
Hazudik anyós? Nem. Akkor?
2022. jan. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 A kérdező kommentje:
Spórolok ezerrel, jóformán semmit nem költök magamra. Kedvező hitet még nem találtam....
2022. jan. 11. 13:23
 7/69 anonim ***** válasza:
44%

Mindig is viszonyítás kérdése volt. A gimiben sokszor szenyózott velem az osztályfőnököm amiatt, mert az én szüleim nem ügyvédek, vagy orvosok, előadók voltak, mint a legtöbb osztálytársamé. Nem lehetett azon bennfenteskedni, hogy kinek tetszett jobban a legújabb Mága előadás, vagy kinek tetszett jobban a Mona Lisa a Louvre-ban, mivel nekünk nem tellett ilyesmire.


Amikor a helyi önkormányzatnál elkezdtem dolgozni, akkor pedig előadtak valami nagy volumenű örökösnőnek, mert névrokonságban állunk egy helyi vállalkozóval.


Az egyik percben egy proli csóró senkiházi vagyok, a másikban már magzatkorom óta dubajozom magam alá az ezüst étkészletre valót. Nonszensz agyhalott debil emberek, komolyan. :D

2022. jan. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
94%
A fèrjed nem pénz alapján vàlasztott magànak pàrt. Neki kellene beszèljen a szüleivel, és vedd rà hogy ne fogadjon el tőlük pénzt. Így a ti fizetèsetek és pénzetekből lesz minden, abba már semmi beleszólàsa. De igazából azt gondolom, hogy folyton emlegetni fogja, ha olyan helyzet adódik. Én semmit sem fogadnèk el tőle
2022. jan. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 A kérdező kommentje:
Igen.....Jelenleg én is egy proli, senkiházinak érzem magam emiatt.
2022. jan. 11. 13:25
 10/69 anonim ***** válasza:
78%
Amióta világ a világ ez mindig így van, így volt és így is lesz. A csórókat mindig lenézik.
2022. jan. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!