Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyós ilyeneket szólogat...

Az anyós ilyeneket szólogat be hogy "smink nélkül olyan fáradt másnapos az a tekinteted", mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ideiglenesen nála lakunk, de mintha kihasználná a helyzetet. Valamiért nem csíp. Persze nem reagáltam erre, de egyre kötöszködőbb.

Pedig nem is igaz csak sminkkel szokott meg.


2022. febr. 24. 21:38
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
78%

Ha fel akarod venni a kesztyűt kedvesen kérdezz vissza, némi aggódással a hangodban: jól látom, kicsit lenőtt már a festés a hajadban? Ez a ruha eléggé kövérít téged, nem?

Egyszerűbb lenne persze elköltözni onnan.

2022. febr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
92%
Semmit. Itt be, ott ki...
2022. febr. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
6%
Lehet, hogy unalmas, átlagos fejed van, de nem akarja ezt megmondani neked és így valami mást "vág" a fejedhez. 😂😂
2022. febr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
84%
Halálozási hírekkel és statisztikákkal szórakoztatnám.
2022. febr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Két albérlet között vagyunk.. eléggé nem könnyű de még csesztet. Testápolómat is elvitte nem szóltam, szobapapucsomat hordta nem szóltam, mikor a dezodor sprémet fújkálta finoman megjegyeztem mosolyogva hogy az az enyém. Erre ő ledobta a földre hogy itt van akkor a tiéd ha ilyen irigy vagy. Lehet ezen sértődött be.
2022. febr. 24. 22:00
 6/39 anonim ***** válasza:
66%
Ha tényleg nem sminkeled magad mindennap,csak alkalmanként,akkor mondd neki,hogy nem akarod,hogy idő előtt tönkre menjen a bőröd,és úgynézzél ki az ő korában,mint akivel gyerekeket szokás ijesztegetni.
2022. febr. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem normális. Sprét dobálni? Olvasd fel neki, hogy még kiürült állapotban sem szabad. Kezdd ezzel neki a fejtágítást.
2022. febr. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
92%

"smink nélkül olyan fáradt másnapos az a tekinteted"


Erre te:

"Tudod, mama, akkorát keféltem a fiaddal, hogy legszívesebben átaludnám a mai napot."

2022. febr. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
88%
Jézusom, a dezodoros elég durva...Engem az érdekelne amúgy a legjobban, hogy a párod miért nem véd meg? Csak akkor szólogat be, amikor ő nincs ott? Beszéltél már vele az anyja viselkedéséről?
2022. febr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ne szólj semmit, nem vagytok abban a helyzetben. Gondolom, ha megoldható lenne, akkor inkább máshol laknál átmenetileg, pl. a te szüleidnél. Vagy bérelnétek akár csak egy albérleti szobát egyikőtöknek, pl. neked, és akkor nem kéne anyóssal együtt lenned átmenetileg sem.

Mivel erre nem szeretnétek/nem tudtok pénzt szánni, inkább ne szólj semmit. Biztosan olcsóbban laktok anyósnál, mintha idegen helyen lennétek, és úgy bérelnétek valamit, ezért is mentetek oda.

2022. febr. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!