Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Elfogadnátok a ti együttes...

Elfogadnátok a ti együttes keresetetek 20x-osát kereső anyósodtól és apósodtól 10. éves évfordulóra egy belföldi luxuswellness-nyaralást?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? Ha nem, miért nem?

2022. ápr. 10. 21:04
A kérdező szavazást indított:
igen, persze, szemrebbenés nélkül.
Nem, semmi esetre sem.
Nem ilyen egyszerű kérdés ez. Kifejtem kommentben.
159 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
99%
Attól függ, milyen a viszonyunk. Az első anyósomtol egy ebédet sem szívesen fogadtam el
2022. ápr. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2022. ápr. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
98%
Ha mar ilyen ajandekot adnak, gondolni merem, nem rossz a viszony. Szoval igen, en orulnek neki.
2022. ápr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
98%
Egyetértek az elsővel. Ha olyan a termeszetük, hogy utána csak felemlegetnek hogy bezzeg ők ezt is kifizettek nekünk biztos, hogy nem. Ha pedig jó a viszonyunk és tényleg szívből adják nem a nagyzolás miatt én el fogadnám
2022. ápr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ.

Az én szüleimtől elfogadnám. Ők mindig mindent szívesen adnak. El tudják dönteni, hogy mi fér bele nekik.


Apóséktól nem. Nekik ugyan több pénzük van, de fogukhoz verik a garast. Nem nagyon kaptunk tőlük semmit, de ha nagy ritkán igen, akkor folyamatosan beledumáltak, hogy milyet hogyan és stb. És folyamatosan teszik később is a megjegyzéseket. Ergo tőlük kösz, inkább nem.

2022. ápr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
97%
Ha normálisak miért ne.
2022. ápr. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Anyósomék 5x voltak nyaralni Japánban. Most lesz az első házassági évfordulónk. Már megkaptuk az ajándékot. 2 hét Japán nyaralás teljes költséggel. Amint megnyílnak a turistáknak az utazási lehetőség már mehetünk is. Örömmel elfogadtuk, mert tudom, hogy szeretnek minket.
2022. ápr. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%
Kivéve, ha valamelyikünk politikus. Akkor nem kellene talán... :)
2022. ápr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
96%

Igen. Valószínűleg ez csak nektek nagy dolog (meg persze sok más embernek általában), de anyósodéknak egy sima ajándék. Mindegy az értéke, igazából az is mindegy ők mennyit keresnek.


Biztos azért adták ezt, mert gondolták örültök neki, egy kis kikapcsolódás meg bármikor jó.


Nincs ebben rossz, ha elfogadjátok.

2022. ápr. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
95%
A 20x-ros kereset említése alapján keveselled talán, hogy országon belül kapjátok?
2022. ápr. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!