Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csináljak, hogy szeressen...

Mit csináljak, hogy szeressen az anyósom?

Figyelt kérdés
2 hete vagyunk együtt, 17 évesek vagyunk. Egy barátságból lett szerelem, és most bemutat a párom az Anyjának. Mit tegyek, hogy megszeressen? Nekem ez nagyon fontos, hogy szeressen.
2022. ápr. 27. 14:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

Baszki, ő nem az anyósod, és valószínűleg soha nem is lesz az. XD

Viselkedj normálisan/illedelmesen. Amúgy meg 2 hét után teljesen felesleges ez a bemutatkozósdi. Főleg ebben a korban.

2022. ápr. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk először is ne képzeld azt az éppen aktuális, két hetes pasid anyjától azt, hogy az anyósod....
2022. ápr. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%
Utolsó óráról kicsengettek akkor ne a gyk-ra írj ki f@szságokat, hanem ahelyett tanulj meg egy Csokonai verset. A troll nyamvadt élete című legyen az első.
2022. ápr. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
5%

A régi bölcs mondást tudom csak idézni:


"Akkor jó az anyós, ha porhanyós."


Ha szóba kerül, hogy lefeküdtél-e már a lányával, vagy hogy tervezed-e, akkor tagadj mindent. Az a legjobb, ha előadod, hogy szigorú, katolikus családból származol és belédnevelték, hogy a házasság előtti szex az bűn!

2022. ápr. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én a lány vagyok!
2022. ápr. 27. 15:58
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
Ne jatszd meg magad. Ha szeret, szeressen önmagadért. Ha nem szeret, nem tudszmit csinálni. De ne affektálj, ne cukiskodj, ne csinalj olyan dolgokat, ami nem jön szívből.
2022. ápr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
Jaj, pici lány, lesz még neked sok anyósod.
2022. ápr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
54%
Az előző kérdés ellentétjét sikerûlt megfogalmaznod. :)
2022. ápr. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%
Légy önmagad. Ne alakoskodj, ne hazudj. Légy udvarias és tisztelettudó, de alázni ne hagyd magad. Udvariasan is kikérheti magának az ember, ha úgy érzi, megbántották.
2022. ápr. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
46%

Na!!! Most volt eleg :D

Anno lassan 10 eve h 17 evesen ismertem meg en is azt a not aki az anyoooos.


17 voltam mikor butatott. Lany!

Most is no vagyok nyugi.


Kerdezo kb 99,99% h nem o lesz az anyosod es van 0,01% h valoban o lesz majd a Te leendo anyosod.


:D nekem kozel 10 ev alatt se sikerult bevagodni XD


Tehat neee stresszelj ra! Ha birni fogjatok egymast hurraaa szuper, ha meg nem, hat latod van elet akkor is :D

2022. ápr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!