Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak hogy engem is...

Mit csináljak hogy engem is szeressenek a szüleim?

Figyelt kérdés
Mert jelenleg úgy érzem hogy a nővéremet jobban szeretik. Ő egy diplomás ember, míg nekem csak érettségim, és egy szakmám van. Mindig őt dicsérik, hogy ő milyen értelmes, okos, rám soha nem mondanak semmi jót. Mindig az ő véleményét kérik ki mindenben, az enyémre nem kíváncsiak. Sokszor érzem úgy hogy lenéznek, mert mindig gúnyolódnak rajtam, persze ők azt mondják csak viccelnek pl. lassú csiga stb.
2016. aug. 1. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Semmit ne tegy. Hagyd a fenébe. akkor talan eszbe kapnak
2016. aug. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sansa LannisterStark válasza:
52%

A főkérdés alapján azt hittem, gyerek vagy. Noshát, mivel felnőtt vagy, szerintem nem kéne már érzelmileg függnöd tőlük. A te életed, úgy éled, ahogy akarod/tudod. Hogy ők nem segítettek abban, hogy több legyél, az az ő szégyenük, te csak azt tetted amit a körülményeidből ki tudtál hozni.

Szerintem ideje elköltözni otthonról és élni a magad életét, szabadon. Egy ideig ne keresd a társaságukat, aztán majd meglátod, ők fognak keresni téged.

2016. aug. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szard le és éld az életed. :)
2016. aug. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az ilyenekkel kár foglalkozni.
2016. aug. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmit se
2016. aug. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már semmit.
2016. aug. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!