Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan reagálnátok ha anyosoto...

Hogyan reagálnátok ha anyosotok semmiképp nem szeretne?

Figyelt kérdés
Van egy "kapcsolatom", ami teljesen tönkremenöben van az anyosom miatt, talán miattam is és a páromnak anyosomnak való teljes odaadása miatt. Szerintem megoldhatatlan a probléma. A történet arrol szol, hogy párom a szüleinél él egy lakásban falun gazdálkodással foglalkozik igy én is oda kerültem mellé ahol elsö honaptol kezdve már kritizálva voltam hogy 4 évvel fiatalabb a párom és tul öreg vagyok hozzá, az anyosomtol. Fél évig jártam hozzá a párom hozzám 2 heteket töltve nála, mivel nem fogadták el hogy én fizesem a saját étkezéseimet,de fel volt hányva, hogy élösködöm, holott én még mezőre is jártam mezei munkát végezni nekik, mig az anyos csak 1-2 alkalommal egész 6 honap alatt. 6 honap után teherbe estem, mikor nagy örömmel tudattam, anyosom letagadta hogy nem a fiáé a gyerek. A fia, párom nem tudom hogy reagálta le nem voltam ott,de nem állt ki ahogy késöbb észrevetem, értünk. Én nem mertem többet oda menni, mivel attol féltem, hogy képes lenne az anyosom olyan teát vagy gyogyszert itatni velem amitöl elmegy a gyerek, mivel meg szerettem volna tartani. Attol fogva csak romlott megállás nélkül a helyzet. Ti megbocsátottátok volna ezt a kijelentést?

#szeretet #letagadás #unokat letagad
2022. máj. 11. 14:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
89%
Miért? Az anyosoddal akarsz érni vagy a pároddal?
2022. máj. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
59%

De miért költöztél volna oda? Nem írod hogy dolgozol vagy sem. De feltételezem nem ha 2 heteket voltál ott és ebben az időben a mezőn is dolgoztál nem volt időd munkába is menni. Javíts ki ha tévedek. De hogy fizette volna a rád eső részt?

És hány éves volt az exed ekkor?

2022. máj. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Miért ne tapsikolnának, hogy unokájuk született? Minden nagyszülönek ez a vágya, vagy nem? Vagy úgy képzeled hogy az a büszkeség egy szülönek hogy egyedül él a gyereke nincs senkije családja 100 évesen se? Amugy az a legérdekesebb hogy az anyosék akarták a legjobban a gyereket utánna meg 360 fokba fordultak el. Ezzel csufolkodtak velem hogy nem tudok teherbe esni mert mar tul idos vagyok, akkoriban 35 éves voltam.
2023. febr. 9. 08:10
 14/14 A kérdező kommentje:
Dolgoztam könyveléssel ehez szamitogep is elég.
2023. febr. 9. 08:14
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!