Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Tapintatlan anyós?

Tapintatlan anyós?

Figyelt kérdés

Ebédelt nálunk és megkérdeztem hogy kell még só vagy hiányzik belőle valami?

Azt mondta hogy a "jó íz"


Párom is csak nevetett... Pedig annyi munka van azért egy ebéddel és kinevetnek


2022. máj. 31. 14:59
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
22%
Miért jobb lenne, ha azt hazudnák, hogy jól főzöl?
2022. máj. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
88%
Nálam aznap evett volna utoljára. De a pasid is.
2022. máj. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
82%
Most jól levizsgázott mindkét selejtes személy. Meg te is, hogy ilyen ócska férfival együtt vagy.
2022. máj. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
92%
És tényleg rosszul sikerült az az étel? Bár akkor sem így kellett volna. A párodnak pedig nyomd a kezébe a fakanalat, főzzön ő mostantól.
2022. máj. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
21%
Hát végül is te kérdezted. Nem szarozta le, próbálta viccesen a tudtodra adni, hogy van még hova fejlődni. Nem hiszem, hogy megbántani akart.
2022. máj. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim válasza:
83%
Máskor főzzenek magukra, én kihajítottam volna őket!
2022. máj. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
84%
Bunkò neveletlen legközelebb kitennék elé egy csomag bolti kekszet aztàn viszlàt.
2022. máj. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
85%

Ezért sem értem, miért kényszere egy csomó embernek, hogy egymást etetgessék. A legtöbben úgysem szeretik azt, ahogy más főz (valószínűleg a te főztöd sem szar, csak nem pontosan olyan mint anyósodé, és ezt nem képes befogadni a tudata, sem a gyomra), szóval mindenki jobban jár, ha otthon, a sajátját eszi. Találkozni egymással anélkül is lehet.

Neked tökéletes anyósod főztje, vagy volna mit kritizálni rajta? Fogadok, hogy az utóbbi. Mondd csak meg te is neki, mikor legközelebb ott eszel, hogy egész jó, de te ezt mócsingok nélkül szoktad készíteni. Aztán megbeszélheted vele, hogy nincs értelme egymásnál ennetek, szóval a továbbiakban hanyagolja ő is az ebédmeghívásokat. Majd ebéd után jöttök.

2022. máj. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim válasza:
90%
Őszintén...sajnállak ez nekem rosszul esett...
2022. máj. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
92%
Ilyenkor mondd a párod szemébe nézve: Anyád! :DDD
2022. máj. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!