Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós teljesen tönkre teszi...

Anyós teljesen tönkre teszi az életem .Nagyon tudja befolyásolni a férjem borzasztó nárcisztikus ember ,nem akarom,hogy a kisfiamal szoros legyen a kapcsolatuk.Mit tegyek?Nem akarom,hogy őt is befolyásolja.A párom miatt nem tilthatom el a gyerektől.

Figyelt kérdés
2022. máj. 12. 23:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
meglepődtem volna ha nem nárcisztikus...
2022. máj. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
A párod egy nagyranőtt kisfiú, aki nem lett felnőtt, mindenben az anyjára hallgat, aki ezt ki is használja? Akkor az a helyzet, mint nálunk volt. Amikor meghalt az apósom, hozzánk költözött. Ne tud meg, mit művelt, hogy a kicsi fia "őt szeresse". Nem sokáig bírtam, amit művelt, megmondtam, hogy vegye feleségül az anyját, én elválok. Bizonytalankodott, az anyját védte, erre összepakoltam és otthagytam. Azóta el is váltunk, az anyjával él.
2022. máj. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Én csak a fiam akarom védeni mert egyáltalán nem jó ember es semmi rosszindulat nincs bennem ,csak egyszerűen nem akarom hogy őt is befolyásolja.Elsősorban azt akarom hogy ne akarjon oda járni ,mert nem figyel oda rá a másik unokájára annyira nem figyelt hogy kiugrott az ablakon es eltört a lába.Semmit nem tud megcsinalni a gyerekkel rendesen ,de megis minden akarna.A párom meg csak őt védi.Inkább már nem is merek mondani semmit.Nekem a fiam a legfontosabb es ha o nem fog akarni ott lenni akkor más nem érdekel.
2022. máj. 12. 23:33
 4/21 anonim ***** válasza:
90%

Na, oda nem vinném, akár narci akár nem, akár védi a férjem akarnem, aki nem tud felelősen vigyázni egy gyerekre!


Sokan igy gondoljuk ezt, sok esetben van h felügyelet nélkül nem lehet vele a mama.



Uh, nyugodtan mond meg neki te is


Nem a befolyásolásra fogd, hanem arra hogy képtelen baleset nélkül vigyázni rá

2022. máj. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem viszed oda a gyereket, csak sátoros ünnepekkor, vagy max havi 1-2 órára amikor te is ott vagy vele.
2022. máj. 13. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
64%
Miért mentél anyuci picike fiához?
2022. máj. 13. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
78%
Ebben a kategóriában mindenki anyuci pici fiának szül, majd tátja a száját hogy miért ilyen fos az életük. Előbb szültök mint gondolkodtok.
2022. máj. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy a kicsi fiad is pont azon az úton halad, hogy anyuci pici fia legyen...
2022. máj. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

"Én csak a fiam akarom védeni mert egyáltalán nem jó ember "

Talán az anyás is így van vele..🤣

Aztán elrepül pár év, jön a kisfiad mellé egy nő, aki szintén utálni fogja az anyósát.. 😉😄

2022. máj. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%
Csak nem nárcisztikus... Ja de!
2022. máj. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!