Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért viselkedik így ? Miért...

Miért viselkedik így ? Miért halmoz el mindennel? Miért nem vette tudomásul hogy mondtam neki hogy ne vegye meg?? Versenyzik a másik anyóssal?

Figyelt kérdés
Évek után, kibékültünk az anyámmal azóta elhalmoz minket mindenféle ajándékkal mióta meg lett az unoka, nagyon túloz már, nagyon sok es drága ajándékokat vesz, már nem férünk el a házban. Ez kedves és szép gesztus, de már nagyon sok! Ott szakadt el a cérna mikor a párom anyja lefoglalt egy ajándékot a gyermekünknek aminek Nagyon örültem mert nagyon tetszett. Mondtam anyámnak hogy ne vegyen semmit már és ráadásul ne ilyen cuccot amit a párom anyja akar venni mert nekem AZ tetszik anit ő talált ... vagy 4x megkérdtem rá hogy ne vegye meg ....erre egyik nap mondja nekem hogy meg vett egy 'ilyen' ajándékot....teljesen más mint amit párom anyja vett volna..ami nekem tetszett.. mérges lettem mert nekem az a másik tetszett és meg kértem rá hogy semmifelekeppen ne vegyen semmilyet mert nekem az tetszett..

2022. máj. 31. 21:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Koldulja a szeretetedet. Nyugodtan vesszél vele össze, ez az erőszakosság is egyfajta mérgezés. Beteg, de te nem vagy az orvosa. Megterhel téged.
2022. máj. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Hát vegye meg a párod anyja is, ezt meg add el. Irigylem a problémáidat.
2022. máj. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%

Eladnam vagy inkabb elajandekoznam egy raszorulo csaladnak.


Kivanom, hogy ennel soha ne legyen nagyobb problemad.

2022. máj. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Azért, ha szólsz neki többször is, nem értem miért nem lehet tiszteletben tartani, csak azért is meg vesz egy másik fajtát miközben egyet már kinéztünk. Ráadásul tényleg nem férni már és NEM 5-6 doboz ajándékról van szó HETI szinten hanem sokkal többről...
2022. máj. 31. 22:03
 5/18 anonim ***** válasza:
44%
Akkor add el a dolgait…hát Istenem micsoda bajok…
2022. máj. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Még ezzel is foglalkozzak hogy el adogassam? A dobozokat is állandóan csak dobálnom kell ki, a kukában sincs már hely.
2022. máj. 31. 22:13
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
Hát ne fogadd el, add vissza! Lelkiismeret-furdalása van, és kompenzál. Nem egészséges.
2022. máj. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
42%
Akkor dobd ki mindenestöl kb.
2022. máj. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%

Ezt nem tőlünk,hanem inkább tőle kellene megkérdezned!

Vagy minimum leülni vele egy kávé mellett,és elmagyarázni neki,hogy a sok ajándék felesleges,mert vannak ennél fontosabb dolgok is.

2022. máj. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%
Add el, cseréld el csere csoportokban hasznos dolgokra, adomanyozd rászorulónak,barátnak. Nem a vilagvége,nekem is odaadhatod😉😅
2022. máj. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!