Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Apósomnak miért öröm hogy a...

Apósomnak miért öröm hogy a másik vejének szerinte jobb az autója mint nekem?

Figyelt kérdés

Nem értem. Amíg a másik egy Suzuki Swift 1-el járt, addig sajnálni kellett, nem szabadott autós dolgokat szóba hozni mert hogy rosszul esik neki. Nem is mondtam amikor vettem egy új, közepes kivitelű Honda Civicet múlt évben. Szóba se hoztam.

Most a srác örökölt pénzt és vett egy 8 éves “full extrás” autót. Apósom azóta másról sem beszél nekem, csak hogy az az autó tiszta elektronika és mindent tud! Még a sávváltált is figyeli! Beletett egy Tesla copy android kijelzőt és azóta Tesla lett a 8 éves Volvo. Mindent tud amit a Tesla, ugyanaz a kijelző van benne, azt mondja az após.

Ezt a sületlenséget hallgatom. Miért jó neki hogy a másik veje autójára matyizik nekem? Persze az én autómra azt mondja hogy ez ilyen régimódi kocsi, nincs benne semmi!

Már szóltam neki hogy nem érdekel a dolog, de csak mondja. Nagyon gyerekes.


2020. szept. 23. 10:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Es az Aposnak milyen autoja van?
2020. szept. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem csak beszélgetni akar, és nincs más témája.
2020. szept. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Jaj, ugyan már, gyerekes. Ne foglalkozz vele.
2020. szept. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Ignoráld.
2020. szept. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%

Hát, én mondanám, hogy szuper, menjünk nézzük meg, próbáljuk ki, mutassanak meg minden kis kütyüt.

Mondjuk, én ilyen vagyok. Családban, baráti körben ha valaki vesz autót és elmondja, akkor én szívesen megnézem. Akkor is ha vadi új 15 milliós autó, és akkor is, ha egy 15 éves pár százezres, amiben tényleg szinte semmi sincs. De én örülök velük, hogy megvették és megnézem, beleülök, kipróbálom.

2020. szept. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
arra verni a nyálát, hogy örökségből tudott venni egy 8 éves autót, elég gáz....
2020. szept. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
tuti jobban kedveli a másik vejét
2020. szept. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Ennyit mondanék: kedves Papa, tiszteletben tartottam a kérésed, nem beszéltem autókról X.nek, amikor kérted, nehogy kinosan érezze magát.Mostantól kérlek ne beszélj nekem autókról, mert ez már nekem kinos.Ugyanis-ha nem vetted volna észre- azóta csak X. autója a téma nálad, másról már nem is tudsz beszélni. Én nem érzékelem ezt a 8 éves verdát akkora számnak, de már pont eleget hallgattam a témát, kérlek állj le vele. De ha ez a nyáladzás annak a jele, hogy X-t jobban kedveled(hiszen az ő szentséges érzéseire még nekem is tekintettel kellett lenni) akkor csak szólj, nem zavarok itt többet.
2020. szept. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
22%

ilyen pimfli ügyből problémát csinálni....

Mintha tizenéves lennél!

2020. szept. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%

Még mindig érdekesebb téma, mint nálunk 0-24-ben a vizeletvisszatartási gondok ecsetelése anyós részéről, mert após már nincs.

Értelmes képpel hallgatod, közben arra gondolsz, amire akarsz, elvégre gondolatszabadság van. Füleden be, füleden ki!

Ha lecseszed az apóst, még azt hiszik irigy vagy, pedig ugye nem?

2020. szept. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!