Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ezt nem vennétek sértésnek?

Ezt nem vennétek sértésnek?

Figyelt kérdés
4éve építgetek egy öreg Citroen 2CV-t , lakatolást, festést, motorfelújítást minden én csinálok egyedül. Nagyon sok pénzbe és mégtöbb munkába került eddig, a műszerfalat személyesen hoztam Franciaországból. Tegnap nálunk járt a barátnőm anyja, és azt mondta, hogy ő nem érti miért költök ennyit erre a "ronda" autóra, és hogy azt pénzt költhetném normális dolgokra is.

2022. jún. 3. 19:49
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
97%

Nem esne jól, viszont nagyon nem mindegy, hogy mik a körülmények.

Pl. ha minden pénzedet az autódra költöd és a pároddal emiatt nem haladtok egyről a kettőre, akkor igaza van, még ha nem kéne beleszólnia, akkor is.

2022. jún. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
68%
Semmi köze hozzá, amíg őt ez nem érinti.
2022. jún. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
70%
Elgondolkodnék, hogy lehet igaza van.
2022. jún. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Szerintem amíg nem az ő, vagy a lánya pénzét költőm addig kuss a neve.
2022. jún. 3. 19:57
 5/45 anonim ***** válasza:
91%
Na, ez a stílus már sokkal gázabb, mint maga a kérdés!
2022. jún. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, én nő vagyok, és az ilyenfajta "autóbuzulás" nekem is sok lenne, szóval ne vedd magadra. De föntebb megírták: ha nem a munka, párkapcsolat rovására megy, akkor semmi köze hozzá, de ezt kulturáltan is a tudomására lehet hozni.
2022. jún. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
93%
Valószínűleg egyszerűen tényleg nem érti, hogy miért költesz rá annyi pénzt. Ebben nincs semmi sértő, mondjuk van az hangnem amiben annak tűnhet. A te megnyilvánulásod viszont elég problémás.
2022. jún. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
88%

Most erre mit lehet mondani?


Azért sértődsz meg, mert ez a véleménye, vagy mert kimondta?


Nem tarthatja hülyeségnek, amit csinálsz?

2022. jún. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
12%

A barátnőd mit szólt az anyja véleményéhez? És mit gondol erről a hobbidról?


Szerintem egy normális barátnő mindenképpen büszke lenne rád, hogy ilyen nagy szakértelmet igénylő hobbid van, és ilyen kitartó vagy. Az anyjának meg nincs joga véleményt mondai, főleg nem elítélni.


Szerintem folytasd a hobbidat, maradj együtt a barátnőddel, de az anyját zárd ki az életedből! A barátnőd látogathatja, de te ne találkozz vele, és ne engedd be hozzátok! (Ha nem zárod ki az életedből, akkor majd nagy lesz a szája, ha elkészül az autó és könyörög, hogy vidd el vele valahová... Akkor kell neki hangosan, határozottan nemet mondani, és megkérdezni, hogy "Most már nem ronda az autó?", aztán határozottan és végleg kiküldeni a házból és az életedből.)

2022. jún. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
79%

Tulajdonképpen semmi köze hozzá,de

az egy dolog, hogy pénz megy el rá.

Töltesz elég időt a barátnőddel ?

Az idődet is elveszi, talán a hölgy

elhanyagolva érzi magát. Esetleg

megemlítette az anyjának. - lehet tévedek...

2022. jún. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!