Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ex anyós miért ilyen érdekes?

Ex anyós miért ilyen érdekes?

Figyelt kérdés
1 éve külön élek a fiától, áprilisban beadtam a válópert. Azóta, 2 hónapja nem hallottam róla. Van a fiával közös gyerek, emiatt és csak emiatt tartom vele a kapcsolatot. A gyerkőc mondta, megy nyáron mamához. Itt az év vége, egyeztetni kell. Felhívtam. Tudni kell, hogy ő imád beszélni, hát most lerázott viszonylag gyorsan. Elmondta, hogy viselkedjek szépen a gyerek előtt, meg az ő kisfiával. Az nem gond, hogy a drága kisfia kicsinált az elmúlt években, lelkileg nyomorékká tett. Anyós kitalálta, hogy én majd elmegyek egy hétre nyaralni és majd ő akkor eljön az én lakásomba és itt fog lakni a gyerekkel. Meg szóljak neki, hogy mikor menjen a gyerek hozzá. De ekkor nyaralni megyek, ekkor a nyugdíjas klubbal kirándulok, ekkor a lányomékhoz megyek. Szóval a szokásos. De ezt egyszerűen nem értem, hogyan gondolta, hogy ő majd az én lakásomban fog lakni, és nem a fiánál.
2022. jún. 7. 18:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Értelmetlen a kérdésed, nyilván érdektelen!

Azt sem értem, hogy merül fel, hogy hozzád, vagy a fiához megy lakni, ha szeretne vele lenni, akkor neki is kényelmesebb, ha otthon van, és úgy unokázik. Amennyiben nem ér rá, vagy nem érdekli, akkor mondja meg, tudomásul veszed, és nem számolsz vele.

2022. jún. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
#1 hát ez az. De mindig ezt csinálta. Szájjal nagyon szeret, csak tenni ne kelljen érte. Most én a kezdő lépést megtettem, ha nem hív fel, többet én sem fogom. Én nem puncsolok többet neki, elég volt 20 évig.
2022. jún. 7. 19:05
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Mivel ő is ex, ezért nincs is dolgod vele. Nyilván jól jönne, ha nyáron segítene, és ha szeretne a gyerekkel lenni, akkor megtenné, ha nem akar nem kell.
2022. jún. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
27%
A történetből azt szűröm le, hogy imádsz szenvedni. Hát hajrá!
2022. jún. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem. Miért imádok szenvedni? Egyszerű kérdés volt, hogy én látom e furán. Mivel ex, nem erőltetem, de a gyerekem nagyanyja, így a lehetőséget megadom neki, hogy vele legyen.
2022. jún. 7. 19:16
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Hagyd a fenébe. Te is tudod, hogy ebből nem lesz nagyinál nyaralás. Gyerek nem tudom, hány éves, ha kisebb, lehet mondani valami kegyes hazugságot (nagyi egészségileg most nincs olyan jól, hogy tudjon vállalni), ha nagyobb, akkor pedig mondd meg neki az igazságot.
2022. jún. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Meg lehet adni a elhetőséget másként is nem csak igy.
2022. jún. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%

1 éve külön élek a fiától, áprilisban beadtam a válópert


hát nem kapkodtad el.

2022. jún. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mert még reménykedtem a nem létező csodában
2022. jún. 7. 21:13
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Ne engedd a saját lakásodba, ennyi. Az egyhetes nyaralásod ő állja egyébként?
2022. jún. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!