Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós ki nem bír állni Mit...

Anyós ki nem bír állni Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Masfel éve elek a párommal es a családjával együtt Hollandiába. A lényeg hogy anyuci túlságosan szereti a 27 eves fiát aki meg rendkívül ragaszkodik hozzá.

A kedves anyóssal már össze kaptam pár dolgon mert nem értettunk egyet mindig mindenbe bele üti az orrát. A mi kapcsolatunkba folyamatosan. Es igazából amiért írok az az hogy anyós megharagudott ram valamiért igazából azért mert el utaztunk párommal es előtte egy héttel mar hozzám sem szólt. Es hogy én nem öleltem őt meg es ő ezt zokon vette. Pedig előtte ő volt az aki annyit sem mondott hogy állj arrébb.. es odáig fajult a dolog hogy már hozzám sem szól rám se néz

Én pedig haza szeretnék menni de a barátom még szeretne maradni mert gyűjteni akar pár hónapig. Eb viszont nem bírom ezt a feszültséget es hiába szól neki az ember meg se hallja. Kerül egésznap. Ti mit tennétek? Szerintetek a kapcsolatunk kibir pár hónapot külön? Vagy inkább maradjak es szenvedjek? Mindennap sírok nem tudom otthon érezni magam.

Mit tegyek?

Az hogy leuljek vele beszélni felejtős... Ugyanis már vagy 2 hete rám sem hederit



2022. jún. 8. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
A ti kapcsolatotokba csak akkor tudja bárki is beleutni az orrát, ha ti ketten engeditek. Nem kell anyossal együtt lakni és q probléma máris meg van oldva.
2022. jún. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
ha a partnered nem szól hozzád, és kerül, akkor ti már nem vagytok kapcsolatban. Ne áltasd magad. Nincs hol élned, hogy így ragaszkodsz ehhez a pocsék családhoz?
2022. jún. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha mind a ketten akarjátok akkor kibírja a kapcsolatotok ha külön vagytok pár hónapig. Tapasztalat! A férjem kamion söfőr, a legtöbb amit külön töltttünk 3 hónap volt. De úgyanúgy szeretjük egymást!
2022. jún. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Masodik kommentelő

Nem a párom kerül engem hanem anyós. És ő állt nekem hogy én miért kerülöm őt.

De van hova mennem lakni bár onnan nekem nehéz a bejárás munka szempontjából.

Nagyon bízom benne hogy kibírja a kapcsolatot.

Csak félek hogy a kedves anyós tele tömi a fejét amíg nem vagyok itt vele aztán meg haza se fog jönni.

Akkor végem lesz. Ő életem értelme imádom szeretem de nem bírom már elviselni az anyjat. 1 évig folyamatosan megfelelni.. Nem lehet.

2022. jún. 9. 10:48
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

Inkább a távolság mint ez. Semmivel sem veszélyesebb a kapcsolatotokra nézve, mint a jelenlegi állapot.

Viszont mivel azt írod, hogy a srác is rendkívül ragaszkodik az anyjához, és kinézed belőle azt is, hogy az anyja tele tudja tömni a fejét, sajnos azt kell hogy mondjam, valószínűleg előbb-utóbb mindenképp szétmentek. Gondolom nem is áll ki érted, és nem igyekszik rávenni az anyját, hogy ne bántson. Erre fogtok rámenni.

2022. jún. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Van amikor megved de igazából az a baj hogy az anyja annyira gyáva hogy mindig neki mondja ha baja van velem. Nem az en szemembe. Es ugye akkor jön az hogy nem szól hozzám es stb én meg szegény barátomtól kérdezem hogy mi baja az anyjának. Es szegénynek ebből van elege.. Vagyis kivan emiatt es meg is értem. Ő nem tehet róla. Viszont pár hónap múlva haza fog jönni én nagyon nagyon bízom benne.. Addig én is megpróbálok valahol dolgozni. Csak az a baj hogy egyedül jelenleg nem tudok kivenni albérletet es olyan munkát sem találok ahol lenne szállás.. Szóval eléggé kivagyok.. Az anyja miatt azért mert nem fogom látni pár hónapig pedig eddig soha nem voltunk külön meg az egész miatt.. Es teljesen kész vagyok.. Persze az anyja mondja hogy én nem szeretem a fiát annyira mert itt tudok hagyni stb... De ezzel már nem foglalkozok
2022. jún. 9. 13:38
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
Ne foglalkozz vele, nem éri meg.
2022. jún. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Ezt én is átéltem, csak Ausztriában. Anyóséknál laktam kb. fél évig (én csak addig bírtam) és hát úgy egy hét utàn leesett, hogy ez így nem lesz jó. Mi különköltöztünk pár hónap után albérletbe, azóta nyugalom van. Miért nem költöztök külön? Két fizetésből simán meg tudjátok engedni magatoknak. Amúgy OFF minek jönnétek el a jólétből vissza a putriba? Sose fogom megérteni
2022. jún. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%

Így ő nem fog anyuci nélkül hazaköltözni. Az anyja sem fogja engedni. Nagyon jó úton halad anyós, hogy szetszedjen titeket...

Ha a párod anyuci pici fia, akkor már b@$zhatod...

2022. jún. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kedves anyuka sajnos nem nézi jó szemmel hogy a fia külön lakjon tőle miközben itt van ő is németben ahol teljesen ingyen lakik. Csak az a baj hogy a kisfia lassan a 30 felé közeledik és nem tud bánni a pénzzel mert ugye nem kell spóroljon mert fizetnie nem kell semmit.. És így nem tud önállósulni.. Én szeretnék haza menni mert nem érzem itt jól magam.. Nekem hiányzik az az idő ami 2 évvel ezelőtt volt. Nem csak a munka meg az itthonlet
2022. jún. 25. 22:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!