Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit vennétek hálátok jeléül...

Mit vennétek hálátok jeléül ajándékba?

Figyelt kérdés

Fél évig vissza költöztünk anyósékhoz amíg építkeztünk, főztek mostak ránk és pénzt nem fogadtak el. Szeretnénk a párommal valamivel meghàlálni. Tippek? Én első körben gondoltam egy ajándékutalványra ahol sokat vásárolnak élelmiszert (pl.Lidl/Aldi)

De várok további ötleteket :)



2022. szept. 1. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Wellness hétvége? :)

Ajándék utalvány, vagy csak vasaroljatok be nekik.

2022. szept. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Wellness
2022. szept. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Ajándékutalvány vagy élmény-színház, mozi, koncert, wellnes attól függ mit szeretnek
2022. szept. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Így tűnik jóban vagytok.

A szülők többnyire a gyerekekkel, családdal együtt töltött időt értékelik a legjobban.

Én valami programot szerveznék, amire tudod hogy szívesen elmennének,de nem biztos hogy áldoznának rá.

Színház, vacsora, wellness hétvége, kirándulás, ilyesmik.

2022. szept. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14%
Babgulyást
2022. szept. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Valami utazásra befizetni őket.
2022. szept. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Wellness, utazás, színház és hasonlók annak jó ajándék, akinszereti az ilyesmit. Az én anyósom pl ezektől nem lenne boldog. Ha jó a viszony, akkor tudod, higy minek örülnének. Nekem az ajándék utalvány jó ötletnek tűnik, bár elég személytelen. Ajándék csomagot csinálnék nekik, méghozzá különlegesebb dolgokból, persze olyanokbol, amiket szeret, de drágábbak iyg nem feltétlenül veszi meg magának
2022. szept. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Egy hét wellness nyaralás valahol
2022. szept. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Vagy egy wellness hétvégét adnék nekik, vagy egy közös élményprogramot, pl hajókázás/yachtozás (ha megtehetitek)
2022. szept. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is wellness, a Lidl utalvány nekem nagyon segélyszervezet szagú. Mármint ha nem szorulnak rá a segítségre ahhoz, hogy kaját vegyenek, semmiképp sem azt adnék.
2022. szept. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!