Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit vennetek neki ajandekba?

Ti mit vennetek neki ajandekba?

Figyelt kérdés
Van egy jo fiu baratom, nem olyan reg Hogy nagyon joban lettunk, eleg messze lakunk egymastol es egy ideje nem talalkoztunk. Most ujra talalkozunk es vett nekem egy nagyon szep gyurut, aminek eleg fontos eszmei erteke van nekem, az lenyegtelen hogy miert de nagyon orulok neki, de en sem akarok ures kezzel menni, viszont nem Tudom mit vehetnek, mert az o ajandeka tobb mint egy kis ekszer. Egy nagyon baratsagos fiu, nem rajong semmi forciert vagy hasonlo sportokert csak kondizik, amit szantam volna neki elobb megvette maganak, eleg tarsasagi ember, 19eves, szeret bulizni. Gondoltam valami kis ekszerre de nem lenne tul szemelyes. Elegge orulnek par otletnek.
2014. aug. 23. 22:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Karóra? Nyaklánc? Karkötő? Olyan dolog amit sokszor tud hordani! :) Azokat sokkal többre fogja tartani mert mindig látja majd. ( szerintem)
2014. aug. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!