Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Feleségek! Nektek milyen a...

Feleségek! Nektek milyen a kapcsolatotok az anyóssal, apóssal?

Figyelt kérdés

2022. szept. 4. 13:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább semmilyen. A páromat elhagyta mindkettő, mikor gyerek volt, nem nagyon tartják a kapcsolatot.
2022. szept. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon jó, imádjuk egymást, pedig nem beszélünk igazán közös nyelvet
2022. szept. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
egyedül a pénzzel nem tudnak bánni, ez okozo pár konfliktust, de amúgy imádnivalóak
2022. szept. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%

Változó, de az utóbbi pár évben nagyon igyekszünk mindketten. Leginkább mióta gyerek van. Mindketten felvettük az élni és élni hagyni elvét.


Apósom sajnos nem él már.

2022. szept. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
Nem beszélek vele se én, se a férjem.
2022. szept. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%
Semmilyen. Az anyósomat nem is ismerem, az apósomat kb 5x láttam és beszéltem vele 3 mondatot. Általában akkor jön, ha pénz kell, és el is megy.
2022. szept. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%

Anyósommal rossz volt, nem bírta elviselni a létezésemet, és egy idő után én sem az övét.

Apósomat szerettem, ő pár hónappal a megismerkedésük után meghalt. Azóta anyós is.

2022. szept. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Jó, de azért bff-ek nem vagyunk. Anyóst kedvelem, jól el tudok vele beszélgetni, de nem szoktuk egymást telefonon hívogatni csevegni vagy ilyesmi. Após furi, eléggé nehezen kommunikál úgy általánosságban az emberekkel, velem is szerintem sokszor elbeszélünk egymás mellett. De kedves amúgy ő is.
2022. szept. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Beszélő viszonyban vagyunk. De ez egy nagyon ritkán beszélünk viszonyt jelez. Anyja nem különösöbben kedvel, apjával nincsen gond.

Az én szüleim viszont nagyon szeretik a férjemet, bár tény, hogy a szüleimnek is vannak hibái, főleg, ahogy anyám bánt velem mindig is, ez szúrja férjem szemét mai napig. Persze az enyémet is, de velük többet találkozunk, kb kavi egyszer.

2022. szept. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
94%
Az én párom külföldi, ezért a ketteshez hasonlóan mi sem beszéltünk egy ideig közös nyelvet jól, de ők a kezdetektől fogva olyan szeretettel és nyitottsággal fogadtak engem, mint még senki sem. A párom anyja az anyám helyett is anyám, nagyon szeretjük egymást, hasonlóan az apjával.
2022. szept. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!