Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Össze költöztem a párommal...

Össze költöztem a párommal jelenleg a srác szüleihez egy időre hogy tudjunk spórolni egy lakásra. De a srác szülei mindig velünk lógnak ez szerintetek ront a kapcsolaton?

Figyelt kérdés

2022. márc. 8. 22:32
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy ront, sőt, nagyon is jót tesz neki! Annyi sok kérdés van itt hasonló helyzetű emberekről, mind rengeteg pozitív élményről számol be, nem győznek egymásra licitálni, kinek boldogabb az élete mások nyakán párként a nagy spórolás jegyében. Sok boldogságot nektek is!
2022. márc. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
95%

1#

:DDD

2022. márc. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
90%
Addig nem míg van külön szobátok, oda félre lehet vonulni. Én összeköltöztem egy házba anyósomékkal mert nagy a ház. Jobban örülnék egy kis háznak de csak mi ketten. De ennek nincs köze ahhoz amit érzünk egymás iránt.
2022. márc. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
89%
Így biztos könnyebb spórolni, hogy a pároddal egy srác szüleihez költöztetek. Már eleve az jó jel, hogy a párodat nem zavarja, hogy van egy srác is az életedben. 🤣
2022. márc. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
92%
Miért mi döntsük el ismeretlenül, hogy mi ront a kapcsolatotokon és mi nem? A ti kapcsolatotokat ti ismeritek. Nincs egy fix forgatókönyv, hogy hogyan kell élni, ami mindenkire igaz és mindenkinek megfelel, mivel sokfélék vagyunk. Ha úgy érzitek, hogy nektek így jó, akkor nem számít, mit mondanak mások, ha meg nem jó, akkor igyekezzetek találni valami megoldást!
2022. márc. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
93%
amúgy kinek a kárára spóroltok? Én is így kezdtem a házaséletet, a szüleim segítsége nélkül nehezen ment volna...nagyon sokat dolgoztak értünk, hogy mi pénzt kereshessünk, és azt félretegyük..
2022. márc. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
89%
Meneküljjjjjjj, de tényleg
2022. márc. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
90%
Ennyire ráérnek a szülei vagy hogy?
2022. márc. 9. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
93%
Egy időre? 10-20 év? Vagy szerinted pár hónap alatt összejön önerőre? El vagy te tájolva. A sráccal együtt.
2022. márc. 9. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
54%
Igen és? Ha nem tetszik költözzetek albérletbe. Ingyen csöveltek ott, nehogy már meg akard mindani a ház tulajának mit tehet a saját kecójában.
2022. márc. 9. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!