Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért mondja apósom élettársa...

Miért mondja apósom élettársa páromnak, hogy de jó tested van?

Figyelt kérdés

Nyáron sokat voltunk náluk, a kertbe párom nyilván nem öltönybe volt hanem boxerba, fürdőgatyába, és az apósom élettársa folyamat mondogatta neki, hogy de jó tested van, de jó tested van!

Persze amikor az após nem hallotta!

Holnap megint megyünk, és én tiszta ideg vagyok.

Mi van ha megint ez lesz? Mit csináljak?


2022. okt. 14. 22:23
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

Az apósom élettársa nyilván nem a párom anyja!!! És nem is ő nevelte fel, akkor jöttek össze amikor a párom már nem lakott otthon.

Amúgy 48 éves nőről beszélünk a párom 39.

2022. okt. 14. 22:24
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
Tetszik neki, de nem gondol komolyabbra, mert akkor nem előtted mondaná.
2022. okt. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
81%
Valószínűleg bejön neki a párod. Nincs sok korkülönbség köztük. A pároddal beszélj, ha őt is zavarja akkor fog szólni, ha pedig nem zavarja/tetszik neki akkor kezdhetsz aggódni
2022. okt. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
80%

Úgy gondolja, hogy nyugodtan dicsérgetheti, hiszen a "mostohaanyja", tehát "rokon". Szerintem sincs hátsó szándéka, mert azzal nem szoktak nyilvánoskodni.

És igen, irigykedünk a jó testű pasid miatt! :D

2022. okt. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
53%
Engem az ilyen mindig felhaborit. Hiaba nem volt ilyen tapasztalatom, de sosem szerettem az olyan pofatlan embereket, akik kepesek ramenni a masik parjara. De teny, ha a ferjed lojalis lenne hozzad, akkor hatarozottan leallitana a mostohaanyjat. Azert ezen gondolkodj el...
2022. okt. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem meg jobb, ha nem szól a pasi, mert akkor az azt jelentené, hogy nőnek nézi és jelentősége van a dolognak.

Ha nem zavarja, pont azt jelentheti, hogy ő sem veszi komolyan.

2022. okt. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
26%
Azért elgondolkodtató, hogy miért az egyikeggyakoribb keresőszó xvideos pont com-on a step mother...
2022. okt. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Amúgy teljesen átlagos a teste, szóval nem is értem, miért hangoztatja ennyire.
2022. okt. 14. 22:50
 9/27 anonim ***** válasza:
89%
Én pl úgy nézek ki mint Seth Rogen, mégis egy csomó nő folyton nyaggat ezzel, hogy de jó testem van... sokaknak a dady body jön be.
2022. okt. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
96%

Vannak ilyen nyilvánosan "udvarlós" nők, ezt jópofaságnak, vagányságnak, közvetlenségnek tartják, ...sokszor az is.

Nálunk a raktáros csaj ilyen (idén volt 50) telepofával dicsérget minden férfit, még a görbelábú, pohos nyugdíjast is.

" Jöjjön-jöjjön Pista bá', életem szerelme, ne ácsorogjon kint, mert még felfázik a pöcörője!" és hasonlók.

2022. okt. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!