Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érhetném el a páromnál...

Hogyan érhetném el a páromnál hogy én legyek az életében az egyetlen nő, és vállaljon fel mindenki elött? Ne a volt élettársát vegyék alapon, probáltam neki megmagyarázni, hogy beszéljen azzal a nővel hogy van kapcsolata. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Egy időbe tudott rólunk a nő, bele is köpött mindenbe hivogatott, fenyegetőzött a gyerekvégett. Most ugy tudja nem vagyunk már együtt. Hogy tudnám elérni a páromnál hogy áljon a sarkára és áljon ki a kapcsolatunkért, mindenkivel szemben?
2009. febr. 2. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ezt a döntést neki kell meghoznia, ha szeret akkor anélkül is a sarkára áll, hogy te szólnál neki.
2009. febr. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.Hagyd ott a fenébe.Miért is vagy együtt egy olyan férfival,aki nem vállalja a kapcsolatotokat?Számodra ez nagyon méltatlan és megalázó.És miért tűrte a párod,hogy az exe zaklasson téged?Mi az,hogy a Ti viszonyotokat kell letagadni???Milyen ember az olyan,aki nem tudja,vagy inkább nem akarja megvédeni akit szeret?Ha azt a kapcsolatot lezárta,miért ne vállalhatna téged ha tisztességes a kapcsolatotok?Az ilyen férfiak állandóan csak kifogásokat keresnek,hidd el soha nem fog változni a helyzet.Márpedig,ha nem tud tiszta helyzetet teremteni,akkor feleslegesen pazarolod rá az idődet.Én nem aláznám meg magam annyira,hogy én győzködjem,hogy vállaljon fel végre.Hagyd ott,aztán meglátod mi lesz.Ha fontos vagy neki meglátod gyorsan rendezi a dolgait.Ha meg nem vagy fontos,akkor ennyit ért az egész.


Minden jót,üdv.

2009. febr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd a fenébe ezt a kapcsolatot. Az az ember, aki nem vállal fel téged mindenki előtt és hagyja, hogy a volt élettársa terrorizáljon, nem méltó arra, hogy szeresd.

Ha azonban ragaszkodsz a kapcsolathoz, talán egy ultimátumot megér a dolog: szépen mondd meg neki, hogy téged nagyon zavar a hozzáállása, és méltatlannak érzed ezt a mostani helyzetet, így szeretnéd, ha végre-valahára felvállalna téged.

Bár őszintén szólva én inkább kidobnám a pasit, és egy olyannal kezdenék, aki mellett nem kell az árnyékban élnem.

2009. febr. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz! Valóban megalázó, méltatlan helyzetbe hoz téged a párod azzal, hogy nem áll ki melletted, letagad téged. Letagadni azt szoktuk, akit szégyellünk. És az a nő mi a fenét képzel, hogy zaklatni mer téged? Egyáltalán honnan tudta meg az elérhetőséged? Nem akarlak megsérteni és a párod pláne nem, de az elmondottak alapján gyáva ember lehet a párod. Ilyen ember mellett valóban biztonságban érzed magad? Ha ne adj' Isten megtámadnak hazafelé menet, a párod elfutna? Mert most is ezt teszi: támad a volt kedvese, és megfutamodik.

Én a helyedben azonnal kilépnék a kapcsolatból, mert nem csak megaláz, hanem cserben hagy. Egy igazi férfi nem teszi ezt.

(És elnézést, ha ezzel megsértettem a párod, nem ez volt a szándékom)

2009. febr. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!