Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom a lányom születésnapjá...

Anyósom a lányom születésnapjára szeretne jönni?

Figyelt kérdés
Anyósomék másik országban laknak. Nemsokára három éves lesz a lányunk (tehát első szülinap, amiből talán kicsit fel is fog valamit). Anyósom közölte, hogy akkor meglátogat minket akkor. Én ezt egyáltalán nem szeretném, szeretném ha ezen a napon csak magunk lehetnénk, nem kéne senkihez alkalmazkodni, senki szövegét hallgatni, hanem jól éreznénk magunkat csak mi négyen. Férjem ezt nem érti, mi a bajom. Anyóssal nem felhőtlen a viszony és eléggé fárasztó számomra, nem akarom, hogy idejöjjön és elrontsa a meghitt ünneplést. Mondtam, hogy jöjjön egy hétre rá (mert nyilván ha jön akkor rögtön több napra,nem pár órára). Szerintetek gonosz vagyok, hogy ilyet mondok?
2022. okt. 23. 21:01
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
15%
#40 Te egy igazán jó embernek hangzol.Több ilyen kéne.Jó anyuka vagy.
2022. okt. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!