Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Csak túlgondolom?

Csak túlgondolom?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban testsúly problémákkal küzdöttem azóta megnyultam lefogytam, teljesen átlag tesz alkatom van sportos S-M ruhakat hordok inkább S. Atjottunk párommal enni anyujáékhoz és van egy 14 éves huga akivel nagyon jo a kapcsolatom csomot hulyulunk nevetünk. Sose mondtak rám semmi gunyosat vagy akarmi. Az anyukája sem. És kerdezte h kérek-e rántott sajtot, mondtam h egy egeszet most nem tudnék megenni majd egy felet a többit elpusztítja a párom. Erre nem figyeltem mi történt de el kezdett kuncogni a huga, kérdeztem tőle h mizu és mondta h semmi veled? Ugye nem engem nevettek ki hogy nem kértem azt a sajtot? Mert h meg játszom magam h nem eszem annyit vagy ilyesmi? Tulgondolom? Aztán az anyuja mesélt h vett egy Sup-ot és h kölcsönadja nekünk és mesélt mindent rola majd h 150Kg-ot elbír, de akkor mar nem kuncogott a huga vagy értitek, nem néztek össze. Csak beképzelem hogy miattam kuncogott a huga? Mert senki nem piszkalt eddig ducisággal, 61kg fölé nem szoktam menni.
2023. jan. 15. 15:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Fú, nagyon durván túlgondolod. Eszükbe se jutott a súlyod, csak te pörögsz ezen nyilván.
2023. jan. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Szerintem csak a megfogalmazások nevetett. Mármint az "elpusztítja" kifejezésen.
2023. jan. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Rohadtul túl gondolod.
2023. jan. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
14%
Gonosz minden anyós ! Pusztuljon mind! Csak a fiatal okos lányokat idegesíteni vannak a Földön!
2023. jan. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Túlgondolod de annyira hogy itt még meg is kérdezed
2023. jan. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Uhh, ez durva. A túlgondolásod. Kognitív viselkedésterápiában lehet a gondolattorzításokat kezelni.
2023. jan. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ha ilyen mimóza (vagy üldözési mániás?) vagy és ennek ellenére még nem került sor konfrontációra a párod anyjával, testvérével, akkor őket szentté kell avatni!

Halálosan túlspilázod a személyed körüli dolgokat!

2023. jan. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha belegondolok, hogy már miket mondhattam a menyemnek tudtomon kívül, a gyerekkorához kapcsolódóan, vagy volt, hogy ő nekem, akkor égnek áll a hajam. De a fene sem foglalkozik ilyesmikkel nálunk, mert mi tényleg becsüljük, szeretjük egymást és mindig a szándékot kell nézni!
2023. jan. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
25%
Mi az a Sup?:D
2023. jan. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A párod családja tudja egyáltalán, hogy te duci kislány voltál? Még ha igen, akkor sem gondolom, hogy ezek bármilyen szintű célzások lettek volna.

Ha viszont nem is tudják, akkor tényleg le kellene ülnöd gondolkodni, mert nem egészséges azt gondolni, hogy az egész világ körülötted forog.

Akármilyen jó kapcsolatban is vagy velük, a párod családja életének nem te állsz a középpontjában.

2023. jan. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!