Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megijedtem, szerintetek...

Megijedtem, szerintetek túlgondolom (kép)?

Figyelt kérdés
Sziasztok, most nézegetem jobban az orvostól kapott UH felvételt és a baba egyik keze sokkal vastagabbnak tűnik a képen. Az orvos azt mondta minden rendben van, szerintetek csak el van mosódva? Nagyon aggódom, egész nap ezen gondolkodom. [link]

2022. szept. 26. 14:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Ez hany hetes kep? Szerintem belelog a koldokzsinor, csak nem folytonos a kepen :)
2022. szept. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
11+4 hetes a kép.
2022. szept. 26. 14:10
 3/15 babyboom567 ***** válasza:
15%

Ez a kép tényleg fura, de a saját megnyugtatásod miatt menj el egy magán ultrahangra.

Hány hetes vagy?

2022. szept. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Űrlény fejlődik a pocakodban 😀 Micsoda éjszaka állhat e mögött... 😀
2022. szept. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt te észre vetted az orvos is észrevette, valószínű semmi baj, hisz mondta volna.

Egyébként ha nem vagy biztos, magán uh vagy egy babamozi.

2022. szept. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Ja, szerintem is menj el ultrahangra, és vidd magaddal ezt a képet is, hogy meg tudd mutatni mire alapozod az aggodalmadat.
2022. szept. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen felesleges aggódnod. Engem anyósom győzködött, hogy nincsenek ujjai a gyerekemnek, mert az uh képen tényleg csak egy csonk látszódott, de azóta megszületett a babám, és megvan az összes ujja. :D Valószínűleg csak ilyen szögben sikerült elkapni. Ezek az uh fotók nem fényképek a babáról, néha összefolynak benne dolgok, nem látszik valami, ami ott van. Ettől még nem kell aggódni. Ha a 12. héten meg tudják számolni, hogy hány db lábujja van a babának, akkor azt is látta volna a doki, ha az egyik karja nagyobb, mint a másik.
2022. szept. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%

Ezek a képek elég pontatlanok. Csak az ultrahang alapján készíti a gép, bármi bezavarhat.

Nálunk pl 30 hetesen úgy nézett ki, mintha nem lenne orra, mert hozzáfogta a köldökzsinórt. Jelentem, csinos orra van.

2022. szept. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, végezz el te is radiológia szakot orvosin, aztán tudni fogod, egy kiragadott 2 dimenziós képszeletre nem hagyatkozunk.

Semmi baj nincs, ha nem mondta az orvosod.

2022. szept. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%

Meg nincs arca, és a hasából nőnek ki a lábai...


Kérdező, az uh nem a laikusoknak van! Persze minden kismama örül, ha kap képet, de ne te elemezd!

2022. szept. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!