Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem hagyja el soha az anyját?

Nem hagyja el soha az anyját?

Figyelt kérdés
Jelenleg együtt lakunk a férjem anyukájával, aki sajnos egy lusta, igénytelen asszony. Mindenbe beleszól. A férjem folyamatosan védi, minden úgy jó ahogy az anyja csinálja. Hamarosan (ha összegyűlik elég pénz) szeretnénk külön költözni, de a férjem szerintem legbelül nem akar az anyjától külön lakni. Már a válás is megfordult emiatt a fejembe, egyszerűen nem bírok vele egyfedél alatt élni. Még külön sem költöztünk de a férjem már egyből az anyját sajnálgatjs hogy jajj mi lesz vele ha mi elköltözünk és ő egyedül lesz. Mit tegyek?
2023. jan. 15. 20:58
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
97%
MENEKÜLJ
2023. jan. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
96%
Igen . Menekülj.
2023. jan. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
83%
Miért mennél hozzá ilyen emberhez :D
2023. jan. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
94%
Erre tényleg nem lehet mást tanácsolni: MENEKÜLJ
2023. jan. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell anyóshoz költözni!
2023. jan. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
89%
Én is elválnék. Nem is értem, hogy mentél hozzá ennek ellenére.
2023. jan. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Jajj köszi a megerősítést, azt hittem én vagyok túl "gonosz" hogy nem szeretnék az anyjával lakni
2023. jan. 15. 21:10
 8/33 anonim ***** válasza:
98%
Dehogy vagy gonosz. Hiszen nem az anyósoddal házasodtál össze. Így nincs az embernek semmi magánélete. Én sose éltem anyóssal, de akkor nem lehet pl. bugyiban flangálni vagy fingani egy nagyot, ha kell, vagy legalább addig szexelni nyugodtan bármikor/bárhol, ameddig nincs gyerek? Hát nem tudom, én nem érezném magam otthonosan és kényelmesen, ha az anyósom nálunk lenne, és én se mennék oda. Hogy előre sajnálja, az is riasztó. Meg főleg az, hogy az ő pártjára áll veled szemben. Szerintem egy párkapcsolatba ez nem fér bele.
2023. jan. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
97%
Egy megoldás van sajnos: Válj el.
2023. jan. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
94%
Ha a férjed mindig az anyja mellé áll és mindennél fontosabb neki és ezen nem is akar/tud változtatni akkor nektek nem lesz teljes életetek soha. Én így látatlanba azt mondom, hogy hagyd a fenébe ezt a kapcsolatot. A férjed valószinűleg szóban mindent meg fog igérni, hogy majd ez lesz mag az lesz. De amikor cselekedni kell, akkor nem lesz ereje hozzá.
2023. jan. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!