Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem hagyja el soha az anyját?

Nem hagyja el soha az anyját?

Figyelt kérdés
Jelenleg együtt lakunk a férjem anyukájával, aki sajnos egy lusta, igénytelen asszony. Mindenbe beleszól. A férjem folyamatosan védi, minden úgy jó ahogy az anyja csinálja. Hamarosan (ha összegyűlik elég pénz) szeretnénk külön költözni, de a férjem szerintem legbelül nem akar az anyjától külön lakni. Már a válás is megfordult emiatt a fejembe, egyszerűen nem bírok vele egyfedél alatt élni. Még külön sem költöztünk de a férjem már egyből az anyját sajnálgatjs hogy jajj mi lesz vele ha mi elköltözünk és ő egyedül lesz. Mit tegyek?
2023. jan. 15. 20:58
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
96%

Én nem az anyjával nem szeretnék lakni, hanem a kisfiútól válnék el még ma!


Bár eleve nem házasodtam volna vele össze.

2023. jan. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
78%

Gondolom ez a mama kedvence volt a legjobb az összes közül igaz? Akkor meg mi a bajod? Minek mentél hozzá egy ilyenhez.

Ha valóban zavarna már rég leléptél volna. Jöttél te is nyígni kicsit meg sajnáltatni magad aztán minden marad a régiben.

2023. jan. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
97%
A férjed azért vett el, mert 1. az anyjával nem dughat, 2. ha az anyja meghal, kell valaki, aki főz és mos rá. Kell ez neked...? Sok ilyen van, de még több rendes férfi, inkább olyat keress.
2023. jan. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
92%
Imádom az ilyen kérdéseket. Már 20 évesen is szakítottam az olyannal, aki fele ennyire az anyja s*ggében volt. Aki nem tud leválni, az nem alkalmas felnőtt, elkötelezett kapcsolatra, ergó nem is értem, hogy mehettél hozzá.
2023. jan. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
75%
Akkor nem volt igénytelen anyós mikor a nyakára mentél? Ja, hogy a lóvé jó amit spórolsz rajta....
2023. jan. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
83%

Van egy olyan mondás, hogy ha az anyós papucsban át tud jönni, akkor veszett a házasság.


Én másokkal szemben azonban azt mondanám h csak is az utolsó dolog legyen a válás. Ha szereted a férjed és ő is legalább ennyire szeret, akkor őszintén megbeszélitek a dolgot, lesznek veszekedések de túlélitek és be KELL látnia h nem egészséges az anyjával élnie felnőtt férfiként.


Ha nem lennétek házasok, akkor azt tanácsolnám h anyuci pici fia az is akar maradni, nem akarsz te egy másik nővel versengeni életed végéig.


Sok sikert, majd küldd el mi lett a vége!

2023. jan. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Azonnal válnék.
2023. jan. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

"Hamarosan (ha összegyűlik elég pénz) szeretnénk külön költözni"

Ne gyűjtögessetek más tovább, olyat vegyetek, amilyet MOST kényelmesen tudtok.

Anyós idős, gyönge, unatkozik. Ezt meg kell érteni, de AZONNAL el kell költöznötök.

2023. jan. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
89%
Mondd meg a férjednek, hogy ez a szituáció neked sok és vagy külön költöztök az anyjától vagy te elköltözöl tőlük.
2023. jan. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező, nyugtass meg, hogy legalább nem szültél egy ilyen pipogya szarfaxúnak! Ha nem tetted, addig add be a válópert, amíg gyerek nincs,kevesebb sérüléssel jár.
2023. jan. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!